Obserwatorzy

24 kwietnia 2017

Hot or Not

 
julkabulka11

cherry9713:
 Góra wygląda całkiem ok, chociaż trochę mam wrażenie "babcinej" stylizacji. Podoba mi się wybór opaski, urozmaiciła całość. Dużym minusem są buty i skarpetki. Nie pasują do reszty i skracają nogi doll. Dodatkowo torebka jest krzywo założona. Jako, że jest to najlepsza stylizacja z dzisiejszego wydania i ma w sobie duży potencjał oceniam ją na HOT-.

Soxo_:
Zgadzam się z cherry - jest to dzisiaj najlepsza stylizacja, chociaż ogólnie nie jest zachwycająca. Faktycznie buty były złym wyborem. Same w sobie są brzydkie i tutaj nie bardzo pasują. Podoba mi się dobranie futerkowych faktur torebki i sukienki. HOT.
 


 
tomek1111

cherry9713:
Nie przepadam za rysunkowymi ubraniami, ale nie miałoby to nic do rzeczy gdyby były one ze sobą dobrze połączone. Tutaj jest totalny misz-masz i tak naprawdę nie wiem jak mam to skomentować. NOT.

  Soxo_:
Mi też się nie podobają rysunkowe ubrania, a ta stylizacja jeszcze bardziej mnie do nich zniechęca. Jest całkowicie pozbawiona ładu, poszczególne elementy do siebie nie pasują. NOT.

 DiamondNatalia2
 
cherry9713:
Góra stylizacji nie jest zła, choć może nieco nudna. Przydałby się jakiś ciekawy pasek i torebka. Najbardziej w oczy rzucają się te pończochy, nie pasują i w tym wydaniu wyglądają po prostu wulgarnie i tanio. Zmieniłabym również szpilki. HOT/NOT.

 
  Soxo_:
Nic mi się nie podoba w tej stylizacji. Pończochy sprawiają, że jest kiczowata. Cherry świetnie to ujęła - wspomniane pończochy wyglądają wulgarnie i tanio, a ten efekt dopełniają i podkreślają szpilki. NOT.mrs_viki

cherry9713:
Jest pusto, stylizacja sprawia wrażenie niedokończonej. Top + spódniczka to jak najbardziej trafne połączenie. Dodałabym narzutkę, pasek i torebkę, bo sam breloczek trzymany w ręce wygląda dziwnie, na torebce na pewno lepiej by się prezentował. Kozaki to dobry wybór, ale zmieniłabym je na jakieś inne, te mają dziwny kształt i pogrubiają nogi doll. HOT/NOT.


Soxo_:
To co widzę, to według mnie baza, bo całkowitą stylizacją nie można tego nazwać. Też bym zmieniła kozaki na inny model - zawsze uważałam, że te są dziwne. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tych zamkniętych oczu. Brakuje tu chociażby marynarki, czy jakiejś kurteczki i oczywiście torebki. Za dobre początki HOT/NOT.Zgadzacie się z ocenami? 
Za tydzień ocenimy: gabrysiaslysz, katina1903, misiaStarFriend, Rouxrogue.

9 komentarzy:

 1. Jedynie pierwsza stylizacja ma coś w sobie, dlatego HOT-, reszta NOT.
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja od Julkibulki nie robi na mnie wrażenia. Czwarta stylizacja jest nudna, a pomponik mogłaś dać z jakąś torebką. Trzecia jest zwykła, a o twarzy nie mówiąc. Najlepsza jest druga która najbardziej mi się podoba.
  plecakxD

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm w sumie jak tak teraz patrzę to 3 stylizację oceniłabym jednak na NOT+.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza HOT-, reszta nie podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nope. Żadna mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedynie pierwsza jest godna uwagi.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie wszystkie not
  SlicznaPanna454

  OdpowiedzUsuń
 8. Druga nie jest taka zła mimo rysunkowych ubrań :) wręcz przeciwnie - na obecnym stardoll taka stylizacja to ciekawa rzecz :)

  OdpowiedzUsuń