Obserwatorzy

Regulamin

KONKURSY

1. Osoby biorące udział w konkursach muszą być Obserwatorami bloga.
2. Na jedną osobę przypada nieograniczona ilość zgłoszeń (chyba że organizator konkursu wyznaczy konkretną ilość; w takim przypadku czytelnicy zawsze będą informowani o odmiennych zasadach dotyczących danego konkursu).
3. Do konkursów, loterii należy zgłaszać się w komentarzu pod notką, która nawiązuje do właśnie tego konkursu.
4. Prace zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane na żadnym innym blogu, ani zgłaszane do innych konkursów.
5. Jeżeli nazwa bloggera różni się od tej na Stardoll, zgłoszenie konkursowe musi zawierać poprawny, Stardollowy nick.
6. Każdy na zgłoszenie się po nagrodę ma 5 dni (chyba, że organizator podaje inny czas), po ich upływie nagroda przepada.
7. Osoby, które zaśmiecają nasze Księgi Gości wpisami typu "wygrałem/am w loterii 300 Stardollarów", które są kłamstwem, trafiają na listę osób ignorowanych.
8. Odpowiedź na pytanie w Mini Konkursie zamieścić w komentarzu można jedynie raz.
9. Jeżeli organizator loterii, czy konkursu nie napisze w poście, że dana liczba Stardollarów jest podana z już wliczoną prowizją, należy się po nią zgłosić, wystawiając jakąś rzecz za kwota + prowizja.
10. Redaktorki bloga mogą brać udział we wszystkich blogowych atrakcjach, chyba że same są organizatorkami.
11. Po zgłoszeniu się po nagrodę rzeczową i wystawieniu jej w Bazarze przez osobę wydającą nagrody, wygrywający ma na jej odebranie czas, do momentu, gdy zostanie ona automatycznie wycofana  z Bazaaru - nagroda wystawiana jest raz. Później przepada.

ANKIETY

1. W przypadku, gdy konkurs zawiera ankietę, osoby znajdujące się w niej nie mogą prosić o głosy.
2. Kategorycznie zabrania się również używania różnych bramek proxy czy ręcznej konfiguracji serwerów proxy w celu zagłosowania na siebie samego.
Gdy ktoś złamie obie powyższe zasady i my się o tym dowiemy, automatycznie zostaje zdyskwalifikowany (w niektórych przypadkach trafia również na czarną listę).

SPAM

1. Osoby nagminnie reklamujące swoje blogi, konta itp. w komentarzach na blogu otrzymują zakaz brania udziału w konkursach.
2. Gdy takie komentarze zostaną zauważone, zostają usunięte przez administratorów.

WULGARYZMY I OBELGI

1. Na blogu należy się zachowywać w sposób kulturalny - nie bluzgać, nie obrażać innych czytelników bloga oraz jego redaktorów, tym bardziej bez jakiegokolwiek powodu.
2. Osoby odwiedzające bloga, które wykłócają się i przezywają na forum bloga, zostają wpisywani na poniższą listę. Blog nie jest miejscem do tego typu wymiany zdań - od tego są wiadomości prywatne, czy różne komunikatory.
3. Autorzy bloga liczą na szacunek. Tylko w takim wypadku może on zostać odwzajemniony.

REKLAMY

1. Każdy ma możliwość zamówienia nieograniczonej liczby reklam, jednak w ciągu jednego dnia mogą pojawić się maksymalnie dwie reklamy.
2. Osoba, która zamówiła reklamę, może zmienić zadnie i przenieść ją na inny termin, ale tylko raz i z minimalnie trzydniowym wyprzedzeniem. Nie może jednak po kilku dniach się rozmyślić i zażądać zwrotu stardollarów, więc jeżeli decydujecie się na zakup reklamy, dokładnie przemyślcie to, czy na pewno chcecie wydać na nią taką sumę pieniędzy.
3. Gdy zdarzy się tak, że któryś z administratorów zapomni o dodaniu reklamy w danym dniu, osoba, która ją zamówiła, może zażądać opublikowania jej w innym terminie (wtedy jako rekompensatę dajemy drugą reklamę za darmo w dowolnie wybranym terminie, pod warunkiem, iż nie jest on już zajęty).
4. W przypadku, gdy osoba z jakichś przyczyn nie wyśle reklamy na czas, ma dwa dni na wykonanie tej czynności - zmieniamy termin na inny, pierwszy wolny. Jeśli tego nie zrobi, reklama przepada, a Stardollary nie są za nią zwracane.
5. Treści reklam należy wysyłać autorom bloga z minimalnie dwudniowym wyprzedzeniem, najlepiej w dniu zamówienia reklamy. Reklama oczywiście zostanie dodana również, gdy osoba wyśle treść w ten sam dzień, jednak może być taki przypadek, że redaktor nie będzie miał możliwości wejścia tego dnia na komputer, za co nikt nie powinien mieć do niego pretensji - oprócz "życia" Stardollowego i blogowego posiada on jeszcze prywatne.PARTNEROWANIE

1. Blog, który chce z nami partnerować powinien mieć 500 obserwatorów lub min. 100 wejść dziennie.
2. Jeżeli partner nie wywiąże się z umowy zostaje usuwany z bloga. 
3. W sprawie partnerowania i ustalenia szczegółów piszcie do Soxo_/cherry9713.

KOPIOWANIE

1. Administratorki/właścicielki bloga nie ponoszą odpowiedzialności za zdjęcia nie dotyczące gry, umieszczane w postach przez redaktorki (szczególnie jeśli chodzi o osoby niepiszące już na blogu i notki umieszczone zanim dostałyśmy bloga). Nie twierdzimy, że obrazki te należą do nas. Wyszukiwane są za pomocą Google.
2. "Nie-Stardollowe" zdjęcia jakie pojawiają się na blogu nie są nasze. Zrzekamy się do nich jakichkolwiek praw autorskich (nie twierdzimy, że są one własnością którejkolwiek redaktorki). Zostały użyte wyłącznie w celach rozrywkowych.
3. Nie zabraniamy inspirowania się naszymi atrakcjami. Nie przeszkadza nam, że na innym blogu pojawia się dział w jakimś stopniu podobny do tego u nas - tym lepiej. Blogi powinny się rozwijać. Zabraniamy jednak dosłownego kopiowania naszych słów, czyli tekstu postów. Prosimy o zmianę nazwy serii postów oraz kontakt w sprawie "zainspirowania się". Jeśli ktoś chce się nami inspirować, oczekujemy jednak, że poinformuje nas o tym.

MAILE
1. Stylizacje do Starcia Stylistów przyjmowane są tylko i wyłącznie na starcie.sim@gmail.com. Jeżeli prace zostaną wysłane na inne maile, nie zostaną opublikowane w danej serii Starcia.
2. Jakiekolwiek zgłoszenia do Akademii SiM przyjmowane są tylko na akademiasim@gmail.com.
3. Swoje stylizacje, makijaże, artykuły i aranżacje Obserwatorzy bloga mogą wysyłać na sdimy.kontakt@gmail.com. Uprzejmie informujemy, iż nie każdy outfit zostaje opublikowany na blogu. Należy dbać o estetykę, toteż staramy się wybierać tylko dobre i bardzo dobre prace, które ładnie się prezentują - mają odpowiednią wielkość, dobrane tło, itd.


______________________________________________________
LISTA OSÓB IGNOROWANYCH:
nicol..MiSS - która na swoim blogu (stardoll-for-as.blogspot.com) umieszcza wszystkie nasze posty (łącznie z atrakcjami) - słowo w słowo;


Trafienie na listę osób ignorowanych = otrzymanie zakazu brania udziału w konkursach!