Obserwatorzy

8 grudnia 2015

Metamorfoza Miss_wiolaxx

Przed: Ładna, czarna stylizacja. Dzięki bluzce i torebce stylizacja jest ciekawa, jednak to nie wystarczyło, aby robiła wrażenie. Zdecydowanie brakuje tu jakiś innych kolorów. Jeśli jednak stylizacja ma być tylko w czarnym kolorze polecam dodać coś z biżuterii. Skoro na torebce pojawiło się złoto, to naszyjnik i bransoletka w tym kolorze idealnie dopełniło by tę stylizację.
Po: Pierwsza stylizacja, wbrew początkowym zamiarom, jest elegancka. Pojawiły się w niej paski i panterka. Kolory to czerń, biel, srebro i brąz. Druga stylizacja to również elegancja, ale taka bardziej na luzie. Płaszcz i torba idealnie się dopasowały i ożywiły ciemną stylizację.

Przed: Klasyczne połączenie czerni i bieli na oczach na pewno zapewni dopasowanie do każdej stylizacji, aczkolwiek nie jest ciekawe i oryginalne. Tak naprawdę doczepić się mogę jedynie do tego, bo reszta jest oki. Na następny ras spróbuj połączyć inne kolory.
Po: Pierwszy makijaż po to połączenie wielu kolorów. Makijaż przyciąga wzrok i ożywia twarz doll. Osobiście patrząc na ten makijaż uśmiecham się, bo wraz z wyrazem twarzy doll dodaje pozytywnej energii. Drugi makijaż jest typowo jesienny, jednak aby ni był zbyt smuty dodałam szminkę w kolorze nude zamiast np. ciemnego brązu. 

Lepiej przed czy po? :)

15 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o stylizacje to żadna mi się nie podoba. Są jakieś takie bez składu. Makijaże natomiast są cudne *.* Zarówno ten PRZED jak i te PO :)

  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacje PO są z pewnością ciekawsze niż przed aczkolwiek dla mnie nie udane. Co do makijażu to druga opcja jest przepiękna, zakochałam się w nim.

  swag10girl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ani makijaż, ani stylizacja "przed" mi się nie podoba. Ogólnie w doll nie podoba mi się ten nosek:) Twój drugi makijaż jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacje 'po' są strasznie chaotyczne, nie wiem jak to określić, brakuje w nich ładu , za dużo się dzieje. Pierwszy makijaż 'po' jest za kolorowy jak dla mnie, drugi natomiast bardzo ładny. Mimo wszystko doll przed wyglądała gorzej.
  juju789alexr786

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten look w kratę jest CUDNY :)

  JulkaJakas

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do stylizacji PRZED to w ogóle mi się nie podoba, za to Twoja stylizacja nr 2 jest świetna. Makijaż nie zrobił na mnie wrażenia, ani PRZED, ani PO.

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacje żadne mi się nie podobają, chociaż te po są lepsze, natomiast 1 makijaż po świetny :D

  OdpowiedzUsuń
 8. 2 stylizacja po jest świetna, natomiast wszystkie trzy makijaże mi się podobają. ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. "po" druga stylizacja i makijaż są zdecydowanie lepsze ;)

  ~James69.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham kraty ;3 Ten czerwony płaszczyk jest po prostu przepiękny! W połączeniu z resztą, ta stylizacja nabrała kontrastu.

  Wiktoria77

  OdpowiedzUsuń
 11. Cóż, ta metamorfoza nie przypadła mi do gustu...
  Nalsh

  OdpowiedzUsuń
 12. Stylizacje uważam za bardzo trafione. Jednak żaden z makijaży mi się nie spodobał, ani ten przed ani te po.
  ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 13. Stylizacje - bardzo fajne, zwłaszcza ta z czerwono-czarną kratą! Makijaże - no...mogłyby być fajniej dopracowane. Zdecydowanie bardziej podoba mi się wygląd doll po stylizacji :)

  Yoami

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo spodobała mi się twoja druga propozycja (:
  Kogucik12345

  OdpowiedzUsuń