Obserwatorzy

11 października 2016

Oceny Apartamentów

24wiki24


Zgłosiłaś do oceny pusty pokój, w którym główną rolę pełnią białe plakaty służące Ci za tło do stylizacji. Cóż mogę innego powiedzieć, jak tylko to, że pozostawiam pokój bez oceny i w takim wypadku chyba wszyscy rozumieją dlaczego.

gabrysiaslysz


Po lewej stornie pokoju (patrząc w ekran) podoba mi się ustawienie tych wszystkich dekoracji na kominku, sam kominek zresztą też. Niestety uważam, że koło fotela dzieje się już za dużo - usuń książki i pudełka, stołek też jest tu zbędny. Po środku jest dobrze, poprawnie, właściwie nie mam się do czego przyczepić. A w prawej części pokoju nie pasuje mi ten storczyk i ręczniki na podłodze - postaw je na małym, czarnym stoliku i będzie idealnie :) Ogólnie nie rozumiem pomysłu wykonania trzech różnych pomieszczeń w jednym pokoju, bo dla mnie wszytko jest takie jakby upchane. Lepiej zrobić trzy osobne, dopracowane wnętrza. 
Moja ocena: 4/5

Co sądzicie? Zgadzacie się z oceną?

15 komentarzy:

 1. Na drugi pokój pomysł był, ale te ściany działowe wyglądają po prostu źle.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie za tłoczno. Nie podobają mi się te ściany, pomieszczenia są nienaturalnie małe. Mam wrażenie, że panuje bałagan, ale ogólnie nie jest źle :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem każde z tych trzech pomieszczeń jest dosyć porządną bazą. Jak wspomniała już autorka tego posta - trochę wydaje się wszystko być "upchane", Od siebie dodałabym, że chyba lepiej w takiej konwencji (jedno pomieszczenie - 3 pokoje) zróżnicować wstawianie funkcje - aktualnie mamy tutaj 3 miejsca do wypoczynku :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W drugim pokoju moim zdaniem za duży misz masz, ściany działowe jakoś tutaj nie pasują, no i pokoje jakby nie są zróżnicowane, wszystko na jedno kopyto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trochę chaotyczny ten pokój, na pewno pozbyłabym się niektórych rzeczy i raczej nie dzieliłabym go na aż 3 pokoje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ok... Więc wystarczyłby jeden pokój zamiast trzech pomieszczeń. Jeden a dopracowany

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z oceną, drugi pokój wymaga paru poprawek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Drugi pokój, po kilku poprawkach, wyglądałby całkiem fajnie
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie podoba mi się ten pokój, za dużo jak dla mnie bez składu i ładu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy pokój, FAIL XD Drugi to dla mnie 1-2/5 kompletny chaos, wszystko upchane, nie wiadomo gdzie się patrzeć, brakuje spójności i harmonii. Do tego podział pokoju ściankami których nie znoszę, one chyba nigdy nigdzie nie będą wyglądały dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wydaje się być trochę zapchany, ale podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety osobiście nie umiem robić łądnego apartamentu, a zrobienie 1 dobrze sprawia mi większą trudność jak zrobienie 3 mniejszych :)

  OdpowiedzUsuń
 13. 2 jest OK, ale trochę za dużo rzeczy w niektórych miejscach :D

  OdpowiedzUsuń
 14. drugi pokój ma potencjał na więcej, pare elementów burzy stylistykę.

  OdpowiedzUsuń