Obserwatorzy

30 listopada 2016

Dziś jako pierwszą wycenię spódnicę pochodzącą z Dolce&Gabbana Tribute. Jest bardzo podobna do popularnej spódnicy LE z początkowych kolekcji, a wszystko to przez kolorowe zdobienia. Ubrania z D&G można znaleźć w StarBazaarze w całkiem przyzwoitych cenach. Jeśli dobrze poszukamy, trafimy na suknie do 40 sd oraz bluzki do 15 sd. Według mnie są to całkiem korzystne ceny. Wycenianą spódnicę spotkałam za 94, 40, 60, 100 sd. Ogólnie nie ma większego problemu z jej znalezieniem. Ja jej wartość określam na 50-70 sd.

Pamiętam jak swego czasu był wielki szał na te body i gdyby tym razem miały przy sobie oryginalną metkę - ich wartość byłaby wyższa. Niestety po czasie pojawiły się w Callie's Picks, a także w Hot Buys Summer Retro, co znacznie obniżyło ich wartość. W StarBazaarze spotkałam je w różnych cenach, po 15, 30, 44, 150 sd. Przedział cenowy jest bardzo szeroki, ale z ich znalezieniem nie ma najmniejszego problemu, są bardzo powszechne i nie tylko w HB SR. Wyceniam je na 30 sd.

Naszyjnik, który tak jak powyższe body pochodzi z Hot Buys Summer Retro stracił na wartości pojawiając się na Stardoll po raz kolejny. Tu również nie trzeba się dużo naszukać żeby trafić na niego w korzystnej cenie. Wielokrotnie widziałam go za 20, 29 sd, ale także za dużo większe, nawet kolosalne wartości - 100, 450 sd. Zdecydowanie większą wartość ma naszyjnik HB z kolorową sową, ten natomiast wyceniam na 40-50 sd max.

Ostatnia rzecz, którą dziś wycenię to platformy, które są chyba jednymi z najpopularniejszych butów na Stardoll. Niestety nie posiadają oryginalnej metki Archive. Te, które dzisiaj prezentuję pochodzą z Callie's Picks i nie stanowią już tak ogromnego obiektu pragnień jak kiedyś. Druga kwestia to zmieniająca się z biegiem lat moda - np. kiedyś szalałam za tymi butami, a teraz już bym ich nie kupiła. Dawniej warte tysiące Stardolarów buty, dziś warte są ok. 150 sd.

Dziękuję za przeczytanie postu. Oczywiście z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze, rady odnośnie zmian i dyskusji na temat cen ukazanych artykułów. Rozumiem, że ktoś może się z nimi nie zgadzać :) Pozdrawiam! 

20 komentarzy:

 1. Buty znalazłam zupełnie przypadkiem w październiku jakoś z oryginalną metką "Archive" za 33 sd lub coś takiego. W związku z tym wątpię, że dzisiaj są warte 150 sd, tym bardziej że widziałam je jeszcze kilka razy do 50 sd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z wycenionych rzeczy mam tylko buty, pamiętam jak był na nie 'szał' i kupiłam je jak tylko pojawiły się w CP. Potem szybko mi się znudziły xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja posiadam trzy z wycenionych rzeczy, ale jak dla mnie nie są nie wiadomo ile warte, już nie przywiązuję do tego wagi. Na platformy kiedyś polowałam, potem kupiłam je jak pojawiły się w CP, ale już dawno przestały mi się podobać :D Spódnica za to jest jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam żadnej z tych rzeczy, jednak kiedyś bardzo chciałam mieć te buty, teraz stwierdzam, że nie są one aż tak fajne.
  EleganckaRarity

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam żadnej rzeczy, nie podobają mi się.

  OdpowiedzUsuń
 6. Body i buty są świetne ;) dobrze się z nimi wykonuje stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobają mi się wszystkie rzeczy oprócz body, jest koszmarne i takie dziecinne. Pamiętam modę na te buty, miałam je jeszcze z archive i mnóstwo osób do mnie pisało czy mogę je sprzedać, proponowali bardzo wysokie kwoty, ale wtedy wolałam je zatrzymać. Teraz, z perspektywy czasu żałuję, że ich nie sprzedałam, w ogóle ich nie używam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Swego czasu tez polowalam na te buty ale ich ceny byly wtedy kosmiczne. Dobrze ze nie wydalam na nie tyle sd :'D Spodniczka jest za to sliczna a reszta rzeczy nie powala.
  NiuniBM

  OdpowiedzUsuń
 9. Kupiłam, dawno buty jednak teraz twierdzę, ze są one okropne.
  Mogłabyś robić troszkę większe przerwy między rzeczami?
  karolina10057

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja te buty sprzedałam za około 10 xD chciałam się tych brzydactw jak najszybciej pozbyć.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo szybko spadają ceny wszystkich niegdyś poszukiwanych rzeczy. Ja też zostawiłam sobie kilka wtedy cennych rzeczy a teraz tylko tracę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Body i buty są cudne chciałabym je mieć

  OdpowiedzUsuń
 13. Cóż buty kiedyś, jak napisałaś, były warte sporo, teraz to i 100sd za nie to bardzo dużo...
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 14. http://pl.tinypic.com/r/2zhio7r/9 mogła bym prosić o wycenę tomek11111 :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Podoba mi się tylko naszyjnik i w miarę buty. Pamiętam, jak był na nie taki szał, też chciałam je kupić ale w bazaarku nie znajdywałam ich taniej niż 100 sd. Dziś jednak już nie są tak dużo warte, często widuję je poniżej 50sd i jakoś już nie kuszę się na ich kupno :)

  OdpowiedzUsuń
 16. mam spódnicę i platformy - dałam za nie wieki temu grosze i nigdy ich nie sprzedałam, trzymam raczej z sentymentu.

  OdpowiedzUsuń
 17. platformy kiedys byly dla mnie hitem ale teraz mi sie srednio podobają

  OdpowiedzUsuń
 18. platformy kiedys byly dla mnie hitem ale teraz mi sie srednio podobają

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam platformy i tylko one z dzisiejszych rzeczy mi się podobają. Kupiłam je chyba za ok. 80sd.

  OdpowiedzUsuń
 20. Cóż, jestem na stardoll zbyt krótko, by pamiętać powyższe artykuły w sklepach. Najbardziej przypadły mi do gustu platformy oraz spódnica. Z pewnoscią nie pogardziłabym tymi rzeczami w mojej stardollowej szafie :D
  lilyanne_

  OdpowiedzUsuń