Obserwatorzy

16 listopada 2015

Hot or Not

MissOlka1231

Natashiax:

Bardzo ładna stylizacja, lecz do najwybitniejszych nie należy. Myślę, że brakuje tutaj kilku dodatków. HOT-.

Frytasna1997:

 Poprawna stylizacja, delikatna, senna. Kolory są odpowiednio dobrane. Podoba mi się pomysł na użycie ubrań z koronką. Nie wiem, co jeszcze napisać. Wyglądasz po prostu dobrze, ale tak zwyczajnie, trochę blado. HOT/NOT.

Soxo_:

Zgadzam się z przedmówczynią - dobrze, ale szału nie ma. Zmieniłabym fryzurę na coś bardziej eleganckiego. Stylka nie powala, ale daję HOT, bo nie mam się do czego przyczepić. :)

DancerMarika:

 Prosta, ale bardzo przyjemna dla oka stylizacja. Ja zastanowiłbym się jedynie nad innymi butami, chociaż te również nie są złe. HOT

Mejbi3

Natashiax:

 Sama sukienka, dlatego nic ocenić nie można. NOT.

Frytasna1997:

 Wolałabym oceniać połączenie różnych elementów, a tu jest tylko jeden. Pozostawiam bez oceny.

Soxo_:

Jeden element - co tu oceniać? Pozostawiam tę stylizację bez oceny.

DancerMarika:

Sukienka sama w sobie jest efektowna, ale jeden element dla mnie nie wystarcza, także pozostawię stylizację bez oceny.


Diana2red

Natashiax:

 Stylizacja bardzo ładna, taka w sam raz na zimowy wypad na miasto. Zmieniłabym torebkę, ponieważ moim zdaniem troszkę dziwnie tutaj wygląda. Te buty mi się już przejadły, lecz tutaj akurat okropnie nie wyglądają. HOT.

Frytasna1997:

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że doll wygląda tu na przygarbioną? Zmieniłabym torebkę. Nie jestem w stanie rozpoznać, jaką bluzkę masz pod futerkiem, ale czy nie lepiej byłoby wyłożyć ją ze spodni? Podoba mi się dobranie kolorystycznie jeansów i skarpetek, fajnie to wygląda :). HOT-.

Soxo_:

Znowu to okropne połączenie tych butów i kamizelki... Nie przemawia do mnie ta stylizacja, ale jest poprawna. Torebka nie jest najlepiej dobrana. Zostawiam HOT/NOT, gdyż reszta wygląda w porządku.

DancerMarika:

Ja również muszę przyczepić się do połączenie futerka i butów, nie podoba mi się. Ogólnie cała góra do mnie nie przemawia. Buty, skarpetki i spodnie wyglądają razem bardzo dobrze, myślę że można z tego połączenia zrobić fajną stylizację. NOT
koraa7

Natashiax:

Stylizacja ładna, lecz trochę pusta. Brakuje tutaj jakiegoś naszyjnika. Stylizacja nie powoduje efektu wow, dlatego daję NOT+.

Frytasna1997:

 Lubię stylizacje typu total look, ale tutaj jest zbyt banalnie. Nie przekonuje mnie to połączenie. Ubrania czarne, dodatki czarne i wszystko z podobnego materiału. Włosy również czarne... Dobrze, że dobrałaś inne bransoletki. Myślę, że całość wyglądałaby lepiej, gdyby Twoja doll była jaśniejsza, ale w tej chwili daję NOT+.

Soxo_:

Bardzo prosta stylizacja. Nie lubię, gdy odcienie czerni użyte w jednej stylizacji nie są takie same lub bardzo zbliżone. Bransoletka także nie do końca mi pasuje - postawiłabym na coś skromnego, w kolorze złotym. Całość urozmaiciłabym ciekawszą torebką. Do tego kolor skóry doll... Nie wygląda to najlepiej. Dziś zostawiam NOT.

DancerMarika:

 Stylizacja bardzo prosta i mało efektowna, dodatkowo bransoletka i torebka według mnie nie pasują do bazy. Bluzka sama w sobie jest świetna i dobierając do niej inne rzeczy, oraz dodając nieco koloru może wyjść coś fajnego. NOTZgadzacie się z ocenami?

Za tydzień ocenimy: iwonkastar55, xxdarc, CudneOczka, fioletowa00XD

10 komentarzy:

 1. Żadna z dollek nie zrobiła wrażenia, ale mimo wszystko najlepiej według mnie wypadła Diana2red, mimo, że ciuszki bardzo oklepane.

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsza jest najlepsza, a pozostałe to not albo not+ :/

  ~James69.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 stylizacja jest najlepsza, ale 3 też mi się podoba. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedynie 3 stylizacja do mnie przemawia, reszta nie koniecznie :D
  ~Sally11l

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem sama, nie ma na czym zawiesić oka :( Ale nie są najgorsze, 1 i 3 dają rade :)
  ladyulla

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo spodobała mi się ostatnia stylizacja, zdziwiłam się jak zobaczyłam oceny. Może faktycznie brakuje dodatków ale jest ładna. Z resztą ocen się zgadzam :)


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza stylizacja, jak dla mnie tragiczna :o

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z ocenami ;) Najlepsza jest stylizacja nr 1, świetnie prezentuje się tutaj (ogólnie niezbyt ładna) bluzka :) Stylizacja nr 3 też jest dość ładna, jednak torebka i twarz zepsuły efekt ;)

  OnlyQueenLyanna

  OdpowiedzUsuń