Obserwatorzy

17 listopada 2015

Metamorfozy: DancerMarika


No cóż, mistrzynią makijażu nie jestem - co zresztą widać. Makijaż przed jest bardzo delikatny, ale przez to wygląda świetnie. Podoba mi się to, jak pomalowałeś usta - subtelnie, ale mimo wszystko widać to cieniowanie.

Ciężko mi było zrobić coś lepszego. Wiem, że mój makijaż nie przebija poprzedniego. Też chciałam zrobić coś delikatnego. Nie wiem czy to zauważycie, ale oczy są pomalowane białym i niebieskim, a dokładne dwoma odcieniami niebieskiego. Podkreśliłam oczy także białym eyelinerem. Długo się zastanawiałam, czy użyć tuszu. Ostatecznie zdecydowałam się go wykorzystać, jednak starałam się nałożyć go jak najmniej. Teraz, jak tak patrzę, stwierdzam, że chyba lepiej byłoby bez cienia.


Stylizacja była już komentowana przez naszych Czytelników w jednym z lookbook'ów. Jednogłośnie została uznana za świetną. Bardzo mi się podoba to pomieszanie stylów - z jednej strony jest elegancko, a z drugiej na luzie.

Cóż, w tym przypadku nie jest to metamorfoza, lecz zaproponowanie innej stylizacji. Darek ma baardzo bogatą szafę. I doszłam do wniosku, że im więcej ciuchów... tym gorzej. Po prostu nie wiedziałam na co mam się zdecydować! Zrobiłam wiele stylizacji, ale po ukończeniu każdej pojawiał się niedosyt. W końcu postanowiłam postawić tylko i wyłącznie na elegancję. Twarz doll kojarzy mi się bardzo majestatycznie. Być może dlatego zdecydowałam się na ten styl. 

9 komentarzy:

 1. Metamorfoza udana, chociaż nie wiem czy DancerMarika potrzebuje metamorfozy. :)
  ladyulla

  OdpowiedzUsuń
 2. Metamorfoza udana. Przed jak i po mi się podoba. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o makijaż to przed jest lepiej. Za to stylizacja po podoba mi się bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Makijaż "przed" według mnie był lepszy niż "po". Natomiast stylizacja jest świetna. Oby dwie są śliczne. :)

  marcelka0201

  OdpowiedzUsuń
 5. Makijaż lepsze przed, a stylizacje obie są świetne :)
  ~Sally11l

  OdpowiedzUsuń
 6. Metamorfoza jest świetna! Podoba mi się <3
  Nalsh

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie, makijaż PRZED lepszy ale stylizacje obie są śliczne :3


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń