2011/10/03

Nowe wnętrze

W suite shopie pojawiło się nowe wnętrze, kupić je mogą tylko osoby z superstar i kosztuje 25 stardollarów. Podoba się wam? Kupicie je? :)
http://img820.imageshack.us/img820/5930/wnetrzex.png

24 komentarze:

  1. może się komuś przydać bo jest b. ładne

    Zapraszam na bloga szalona-moda.blogspot.com Komentujcie notki i dodawajcie się do obserwatorów.

    I wchcodzcie na bloga codziennie bo niedługo wielka zmiana i wielka niespodzianka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przęśliczne m,ale osattnio wydałam całe 163 sd i nie mam kasy,wnetrze wygląda jak prawdziwe

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne ,ale niestety brak funduszy jest - minusem do kupienia

    OdpowiedzUsuń
  4. Jest genialne.kupie ale nastepnym razem ;
    *&

    OdpowiedzUsuń
  5. WOW! Piękne!!!

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładne,ale nie kupię.

    Karolina016

    OdpowiedzUsuń
  7. no ... ładne ale nie kupię bo nie wiem jak je urządzić xD

    OdpowiedzUsuń
  8. ładne, ale nie wiem czy kupię:) Czarna_Lola

    OdpowiedzUsuń
  9. fajnie bo wyglada jaak prawdziwe alchyba nie kupie;p

    smerfeta1223

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie kupię, choć ładnie jest zrobione.

    OdpowiedzUsuń
  11. super jest ale go nie kupię bo nie umiałabym go dobrze wykorzystać:)

    OdpowiedzUsuń
  12. Nie przepadam za Niemcami , no ale może się skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  13. Bardzo ładne i dopracowane. :) Ale raczej nie kupię, bo mi się nie przyda i akurat skończyło mi się SS. :D

    OdpowiedzUsuń
  14. Bardzo ładne,ale mi się nie przyda.
    katyperry9809

    OdpowiedzUsuń