2011/10/13

Żakiet Hot Buys

Do starplazy wszedł dzisiaj nowy Hot Buys - jest to żakiet z paskiem. Kosztuje 18 stardollarów
i mogą go kupić tylko osoby posiadające status superstar. Jest nawet ładny, jeśli się go dobrze dobierze, może wyjść na prawdę fajny strój. Kupicie go? Podoba się wam, czy może nie?

Z komentarzy wylosuję dwie osoby, które dostaną stardollary na jego zakup.
ROZLOSOWANE
http://img26.imageshack.us/img26/7198/zakiet.png
Ostatnim razem pomyliłam się i podałam zły oryginał, który pasuje do dzisiejszego żakietu. Zaprojektowany został przez Victorię Beckham.
http://img560.imageshack.us/img560/3801/oryginala.png

61 komentarzy:

  1. Piękny! Czarna_Lola

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładny, a ja brak funduszy ;<
    Olakola97

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczny ale został mi tylko 1 sd na koncie ; (
    więc trzeba ładować ! ; )

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo fajny :)

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  6. Ładny, ale moim zdanie bardziej pasuje do sklepu "Folk" :)

    OdpowiedzUsuń
  7. brzydki

    Zapraszam na bloga szalona-moda.blogspot.com Komentujcie notki i dodawajcie się do obserwatorów.

    I wchcodzcie na bloga codziennie bo niedługo wielka zmiana i loteria!

    OdpowiedzUsuń
  8. Nie mam na niego kasy ,a jest BOSKI:)Szkoda

    OdpowiedzUsuń
  9. świetny ale chyba nie kupię ...;/

    OdpowiedzUsuń
  10. Nawet nawet....no moze i kupię :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Nawet ładny ale brak kasy ;/

    miss__ddlovato

    OdpowiedzUsuń
  12. Fajny,! Jak zobaczyłam październikowe HB's to od razu chciałam go mieć ! ;p

    OdpowiedzUsuń
  13. ładne chyba kupie

    domi99993

    OdpowiedzUsuń
  14. Bardzo mi się podoba,jak będzie wymiana to sobie kupię :)
    katyperry9809

    OdpowiedzUsuń
  15. fajny jest , ale niestety nie mam juz kasy . ;(

    OdpowiedzUsuń
  16. Kupię. Wygląda ciekawie i na pewno użyje go nie raz.

    OdpowiedzUsuń
  17. Taki sobie :/ ale spłukałam sie bo weszła noiwa kolekcja misssixty :(

    OdpowiedzUsuń
  18. chyba się na niego skusze ;)

    TolaASD

    OdpowiedzUsuń
  19. Jest super, ale przesadziłam wczoraj z zakupami w Miss Sixty i jestem bankrutem;)))

    ChicZuzka

    OdpowiedzUsuń
  20. super jest, kupiłabym ale fundusze mam niewielkie więc raczej nie kupię



    IlkaStyle

    OdpowiedzUsuń
  21. Jest całkiem fajny ;)

    _Domcia_146

    OdpowiedzUsuń
  22. ŚLICZNY♥ Ale drogi.. :s
    Za 15 sd to bym kupiłłł.. Ale 18 to przesada;x

    Marcelq

    OdpowiedzUsuń
  23. Kupię z pewnością, choć jeszcze nie mam pomysłu jak użyję :P
    Paula2323

    OdpowiedzUsuń
  24. łał jest naprawdę śliczny spróbuje oszczędzić na niego :)

    OdpowiedzUsuń
  25. całkiem ładny.Ale nie kupuję:P
    Renesme88

    OdpowiedzUsuń
  26. śliczny jest. Będzie pasował do prostych rurek i szpilek w jakimś ciekawym kolorze :)

    OdpowiedzUsuń
  27. super, znajdzie się w mojej szafie :D
    Niunia_60

    OdpowiedzUsuń
  28. śliczny taki jakby żakiet

    zk2001

    OdpowiedzUsuń
  29. Cudna kurteczka.Orginalny krój,ale bedzie pasowala do wielu rzeczy.Szkoda tylko,ze taka droga.

    OdpowiedzUsuń
  30. Strasznie mi się podoba, jak tylko wykupię ss to kupię :)

    OdpowiedzUsuń
  31. Ogólnie jest OK, ale nie wiem dlaczego, łudząco przypomina mi kimono :)

    gig7

    OdpowiedzUsuń