2010/12/27

Bloggerka miesiąca

Zaczął się ostatni tydzień w tym miesiącu, w dodatku niepełny więc trzeba rozpocząć głosowanie na Bloggerkę miesiąca. Macie do wyboru 4 dziewczyny:

xXEwelina1996Xx
Gabigepard
Andrzelikag
Krytyczna

Głosujemy w komentarzu pisząc nick waszej wybranki :)

213 komentarzy:

  1. Powodzenia ; )

    Z góry dziękuję za wszystkie głosy na mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję miseczka :>> ale też raczej nie wygram.. nie jestem popularna ;<< ani nie jestem royalty ..a te przeważnie wygrywaja .. ;<

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  4. andrzelikag

    julacz

    OdpowiedzUsuń
  5. Andrzelikag
    ania_diwa

    OdpowiedzUsuń
  6. xXEwelina1996Xx

    OdpowiedzUsuń
  7. Andrzelikag

    pozdro stelka

    OdpowiedzUsuń
  8. Mój głos na : xXEwelina1996Xx

    Adrzelikag już była tyle razy że dajmy szansę innym :)

    Klaudia1208

    OdpowiedzUsuń
  9. btw. DZIEWCZYNY JEST NOWA LALKA DLA SS !!! ;>

    OdpowiedzUsuń
  10. Andrzelikag


    CruellaEvil

    OdpowiedzUsuń
  11. Krytycza , jak czytałam twoja prezentacje to jak bym mowila o sobie tez jestem niecierpliwa i wrazliwa lubie rozne rodzaje muzy kocham fotografie i mode,tez bede miala na nowy rok 13 lat a niewiem czy ty juz masz? i kocham czytac ksiazki o zmarnowanym dziecinstwie zwykle wtrafisja mi sie np. ze jakas dziewczynka nie am rodzicow lub ze jest walnieta jesli lubisz takie ksiazki to polecam ,,Całując klamki" i ,,Trzy życzenia" to sa tak jak mowia moje kolezanka straszne ale wogule nie sa polecam :)

    OdpowiedzUsuń
  12. jak na razie ..
    xXEwelina1996Xx- 4
    Gabigepard- 2
    Andrzelikag - 14
    Krytyczna- 3

    OdpowiedzUsuń
  13. xXEwelina1996Xx maaasz rację z tą popularnąścią i wgl..

    gabigepard

    OdpowiedzUsuń
  14. no niestety przyznałaś mi rację .. więc to smutna prawda .

    OdpowiedzUsuń
  15. 17 raaczeej ;d

    Tymczasem dziękuje tym co na mnie głosowali!;*

    OdpowiedzUsuń
  16. do gabi - o ile to przeczytasz xd to chciałam się zapytać o ciuchy z twojego drugiego konta .. można je kupić za doładowanie na telefon ? albo doładowanie ss ?

    OdpowiedzUsuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  18. kurccze albo krytyczna albo andrzelikag jeżeli można oddać dwa głosy to ja na nie głosuję

    OdpowiedzUsuń
  19. Jeju, nie spodziewałam się ani jednego głosu na mnie, a tymczasem kilka osób już zagłosowało. :) Dziękuję bardzo. :)

    Ja się chyba wstrzymam od głosu..

    Misskara1919: Chętnie cię poznam. :)

    OdpowiedzUsuń
  20. nie zmieniam zdanie głosuję na andrzelikag

    OdpowiedzUsuń
  21. szczerzę nie wiem jeżeli mogę to oddam swój głos na wszystkie kandydatki
    PaniRipley

    OdpowiedzUsuń
  22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  23. Krytyczna! Krytyczna Lovers! :D

    OdpowiedzUsuń
  24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  25. hmm andrzelikag :)

    LadyMary2642

    OdpowiedzUsuń
  26. xXEwelina1996Xx ;]

    Hannah6Montana8

    OdpowiedzUsuń
  27. Gabigepard ;D

    Powodzenia wszystkim ;)

    Martula1313

    OdpowiedzUsuń
  28. Jeju, dziękuję wszystkim za głosy na mnie. :))

    OdpowiedzUsuń
  29. Andrzelikag bez dwóch zdań .

    OdpowiedzUsuń
  30. andzelikag
    wydaje mi się że to ona naj więcej pisała , dawała spoilery ...
    na stardoll : magalena4

    OdpowiedzUsuń
  31. Krytyczna ! ;)

    ps: fajna nazwa ;P

    OdpowiedzUsuń
  32. yhhh.. ;< i jestem ostatni ;< ,

    xXEwelina1996Xx-5
    Gabigepard-6
    Andrzelikag-27
    Krytyczna-12

    OdpowiedzUsuń
  33. kulotacio, ale nikt nie wygrał w tym konkursie na Bloggerke miesiąca, a w głosowaniu komentarzowym nigdy jeszcze nie wygrałam...

    OdpowiedzUsuń
  34. Jestem za Andrzelikag, ona jest chyba najbardziej że tak powiem "oddającą" się komentatorką tego bloga. :D

    OdpowiedzUsuń
  35. tak ale jej chyba chodziło o to że jaki kolwiek jest konkurs .. zawsze jesteś na podium

    OdpowiedzUsuń
  36. mi chodziło o konkurs? ;/
    ja zawszę komentuję..
    I NIE ZAWSZE JESTEM NA PODIUM ;/

    OdpowiedzUsuń
  37. xXEwelina1996Xx - 6.
    Gabigepard - 6.
    Andrzelikag - 29.
    Krytyczna - 14.

    Chyba wiadomo kto wygra. ;) Ale i tak dziękuję wszystkim za głosy na mnie. :)))

    OdpowiedzUsuń
  38. Dobra dziewczyny!
    Nie sprzeczać się xDD
    mi chodziło o to, że jeśłi jest jakiś konkurs to jesteś na ,, podium ,,
    ale w sumie dużo komentujesz ;)) dajesz spoilery i wg ;))
    No to zagłosuję jednak na Cb xDD

    głosuję na Andrzelikag

    OdpowiedzUsuń
  39. Andrzelikag

    _________________________________
    Jagoda33334

    OdpowiedzUsuń
  40. jak ja wysyłałam dziewczyną spoilery..albo jakieś darmówki to tego nie brały... jakie kolwiek info odemnie to jest na to olew ,

    OdpowiedzUsuń
  41. Ja się w ogóle dziwię, że mam tam jakieś głosy, bo przecież wcale popularna nie jestem.

    OdpowiedzUsuń
  42. Krytyczna.
    Olu , popularna nie jesteś ? Weź nie wciskaj kitu. XD ty masz b. dużo wejść na bloga bez zadnych reklam (chyba xdd) , i wgl. ludzie cie czesto odwiedzaja. xd

    OdpowiedzUsuń
  43. Andrzelikag
    ona najwiecej moi zdaniem sie udzilalam odkad jestem obserwatorem tego bloga

    missbaybe07

    OdpowiedzUsuń
  44. ja komentowałam wszystkie posty od kiedy jestem obserwatorem ; x

    OdpowiedzUsuń
  45. Helu, nie słodź mi tak. Ekhm, na blog nie wykupowałam żadnych reklam, ale.. ale i tak nie jestem popularna, przestań. XD

    OdpowiedzUsuń
  46. Ja jestem za krytyczna ;)
    Najbardziej z nich wszystkich właśnie ją lubię ;> A poza tym ma fajne konto na sd.
    3mam za cb kciuki ;*

    OdpowiedzUsuń
  47. Olka_97 : Mam fajne konto na sd? Nie wiedziałam. XD Dziękuję. ;)

    OdpowiedzUsuń
  48. Mój głos oddaje Andrzelikag
    ola2221

    OdpowiedzUsuń
  49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  50. xXEwelina1996Xx

    MissNicol_2009

    OdpowiedzUsuń
  51. chcialam tylko poinformowac ze liczba uzytkownikow na stardoll zbliza sie do 90 milionow i jestem ciekawa czy bd tak jak na 80 milionów. czyli jakies nagrody itd.
    dupsznia.

    OdpowiedzUsuń
  52. zapraszam na : stardollovemetamorfozy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  53. Hmmm ... ja nie wiem , nie znam ich , nie głosuję .

    OdpowiedzUsuń
  54. MileyStarxD : Nie musisz ich (nas) znać. Wystarczy zagłosować na tą osobę, którą wydaje ci się, że najwięcej komentowała w tym miesiącu. :)

    OdpowiedzUsuń
  55. xXEwelina1996Xx

    OdpowiedzUsuń
  56. dziewczyny krytyczna a krytyczka to dwie różne osoby!

    OdpowiedzUsuń
  57. andrzelikag- 43
    gabigepard - 9
    xXEwelina1996Xx- 9
    krytyczna- 26

    OdpowiedzUsuń
  58. misia79 pisze...
    Krytyczka ;)

    Gabi, to będzie zaliczone? Bo chyba wiadomo o kogo chodzi.

    OdpowiedzUsuń
  59. Ewelino, po moim liczeniu trochę inaczej wychodzi. ;p

    OdpowiedzUsuń
  60. xXEwelina1996Xx
    ________________

    Laylla95

    OdpowiedzUsuń
  61. a ja nie wiem... zaglosuję na chyba tą co ma najmneij głosów:
    GABIGEPARD
    kolorova1998

    OdpowiedzUsuń
  62. xXEwelina1996Xx

    Wydajesz się mi jakaś fajna ;d
    ja lubię głosować na nie 'popularnych' ;) Jakoś lubię gdy tacy wygrywają ;p

    W końcu mało popularnym głosy też się należą! ;p

    Ale wszystkie z Was bardzo lubię i cieszę się,że Gabi też wybrała takie osoby o którym nie jest głośno na stardoll'u !! :***

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :*!

    OdpowiedzUsuń
  63. Ymmm...mam problem z wybraniem, jeżeli taki głos by się liczył to na wszystkie kandydatki chciałabym oddać głos :)
    Powodzenia ;*

    OdpowiedzUsuń
  64. xXEwelina1996Xx
    Ona jest taka inna,ma orginalny styl-zawsze cos fajnego wymyśli (ubiór)
    Głosuję na nią ! :)
    Powodzonka !!
    Pabalinka

    OdpowiedzUsuń
  65. Śfieetnaściee mam najmnjeeej ;C
    nie wiem na kogo zagłosowaać! hahah bym chciała na siebie ale nie wolno więc hmm ;d nie wiem się zastanowie ;)

    OdpowiedzUsuń
  66. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  67. Pzresyłam gratki dla dziewczyn, które się dostały!

    OdpowiedzUsuń
  68. Nie wiem na kogo ;PP Andrzelikag

    OdpowiedzUsuń
  69. xXEwelina1996Xx

    niunia4485

    OdpowiedzUsuń
  70. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  71. według moich obliczeń mam 64 głosy ; O bardzoo dziękuję wszystkim co na mnie głosują :)

    OdpowiedzUsuń
  72. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  73. Andrzelikag - Górą. odemnie również masz glos.
    trzymam kciuki l*

    klaudynka016

    OdpowiedzUsuń
  74. xXEwelina1996Xx
    __Miss.Ashley__

    OdpowiedzUsuń
  75. xXEwelina1996Xx
    moze tobie woda sodowa ze slawy nie uderzy do glowy. ;D

    OdpowiedzUsuń
  76. Moja faforytka w każdym konkursie
    andrzelikag !

    OdpowiedzUsuń
  77. Krytyczna

    Dlaczego? Ponieważ notkę niżej zafascynowała mnie jej MeDoll.


    ewa_farna_xd


    *
    Powodzenia życzę, dziewczyny :)

    OdpowiedzUsuń
  78. Krytyczna ;**
    Uwielbiam twoje komentarze <33

    OdpowiedzUsuń
  79. xXEwelina1996Xx

    Dosia974 :)

    OdpowiedzUsuń
  80. Dziękuję wszystkim, dziękuję. ;*

    xXEwelina1996Xx : 20 głosów
    Gabigepard : 11 głosów
    Andrzelikag : 70 głosów
    Krytyczna : 37 głosów

    OdpowiedzUsuń
  81. ta Anrzelikag zawsze musi się gdzieś wepchać :/głosuję na xXEwelina1996Xx

    OdpowiedzUsuń
  82. oczywiście że krytyczna.
    Życze powodzenia!

    MissBambo98

    OdpowiedzUsuń