2011/12/06

Nowa opcja

W salonie piękności od dzisiaj możemy powiększać i pomniejszać dekoracje. Nie wiem jak wam, ale mi ta opcja bardzo się podoba :) Nie raz narzekałam, że coś jest za duże i będzie za bardzo nachodzić na dollkę a tu proszę, jest rozwiązanie :) Co wy o tym myślicie? :)
http://img62.imageshack.us/img62/3131/14965185.png

27 komentarzy:

  1. łooł, świetna opcja i naprawde bardzo przydatna! :)

    wikamiss13

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś myślałam, ze mogliby takie coś zrobić. Myślę, że to bardzo przydatna opcja. ; )

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  3. super,bedzie mozna zmniejszac te wielkie kokardy ;D

    OdpowiedzUsuń
  4. świetnie ! :*

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  6. bardzo mi się podoba

    OdpowiedzUsuń
  7. Na pewno się przyda

    blue12.12

    OdpowiedzUsuń
  8. Ouu yeah! admini ostatnio się się starają. :P

    OdpowiedzUsuń
  9. Ta opcja na pewno bardzo się każdemu przyda ; D

    OdpowiedzUsuń
  10. Super! Ostatnio na stardoll same pozytywne zmiany :)

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  11. Przydatna. Może coś zbyt wielkie będzie w końcu dobre, a zbyt małe, wieksze :D

    OdpowiedzUsuń
  12. szkoda że nie da się powiększać piegów lub fryzur

    hannah879

    OdpowiedzUsuń
  13. Na pewno się przyda, chociaż zazwyczaj nie używam ozdób.
    Shao

    OdpowiedzUsuń