2011/07/12

100 lat!!!

EDIT OD GABI: Dziękuję wam wszystkim za życzenia, jest mi bardzo miło :)

Dzisiaj właścicielka bloga - Gabisia9 - obchodzi urodziny, więc wraz z całą załogą bloga pragnę złożyć jej najserdeczniejsze życzenia, wielu łask bożych :D

Życzymy ci, abyś odnalazła
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.

103 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego !

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkiego najlepszego gabisia !!!100 lat

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności i sukcesów zarówno z prawdziwym życiu, jak i na stardoll.

    MisNike1999

    OdpowiedzUsuń
  4. Dołączam się do życzeń :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Wszystkiego najlepszego ;)
    100 lat !!!

    OdpowiedzUsuń
  6. Oo wszystkiego najlepszego Gabi :)
    Dużo zdrowia ci życzę. :) :)

    olaxi15

    OdpowiedzUsuń
  7. Wszystkiego najlepszego (:
    mallancia26

    OdpowiedzUsuń
  8. Spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze Gabrysiu : -)

    Patrycja

    OdpowiedzUsuń
  9. Wszystkiego najlepszego Gabrysiu !

    OdpowiedzUsuń
  10. Wszystkiego najlepszego! :D

    OdpowiedzUsuń
  11. Składałam życzenia już wcześniej na gg, ale..
    Wszystkiego najlepszego! ♥

    OdpowiedzUsuń
  12. Wszystkiego najlepszego Gabi.!!! ;)

    Ki.Ni.Aa

    OdpowiedzUsuń
  13. Gabi... Szczęścia i spełnienia marzeń ;)

    OdpowiedzUsuń
  14. Wszystkiego najlepszego! ;)




    Wikusia469

    OdpowiedzUsuń
  15. ` Wszsrkiego najlepszego :**
    GAbi ; ))

    -wnika-

    OdpowiedzUsuń
  16. Wszystkiego najlepszego! ;)

    OdpowiedzUsuń
  17. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! To już 15 lat ! Szybko minęło prawda ?! Życzę Ci spełnienia marzeń i powodzenia we wszystkim. Żebyś mile spędziła te wakacje i żyła długo i szczęśliwie :))

    100 LATTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  18. Sto lat! Sto lat! nieech żyje żyje naam. ;3
    Wszystkiego najlepszego !

    Marcel.

    OdpowiedzUsuń
  19. Wszystkiego co najlepsze ! C:
    glimciaq14

    OdpowiedzUsuń
  20. stoooooooooooooooooooo tysięcyyyyyyyy lat

    OdpowiedzUsuń
  21. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Gabi :D I 1oolat!

    OdpowiedzUsuń
  22. Najlepszego. ;*** <33333

    olenka159

    OdpowiedzUsuń
  23. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Naj!! ;**
    i obyś długo była na tym blogu!;)

    OdpowiedzUsuń
  25. Wszystkiego najlepszego :)

    OdpowiedzUsuń
  26. spełnienia wszystkich marzeń : *
    ja ma urodziny w sobote

    OdpowiedzUsuń
  27. 100 lat i wielu postów napisanych na blogu najlepszego

    OdpowiedzUsuń
  28. stoo! ;* moja przyjaciolka tez ma dzisiaj urodziny :PP

    OdpowiedzUsuń
  29. Spełnienia marzeń, wszystkiego najlepszego! :) 100 lat! :]

    OdpowiedzUsuń
  30. Wszystkiego najlepszego ♥

    Lavendka

    OdpowiedzUsuń
  31. wszystkiego naj naj :)

    MissMadi2405

    OdpowiedzUsuń
  32. Wszystkiego dobrego i wogule naj naj naj !

    P.S - Tez mam dzis urodziny :)

    Aleksandra17.06

    OdpowiedzUsuń
  33. Wszystkiego najlepszego Gabi! 100 lat! :D

    OdpowiedzUsuń
  34. Niech żyję Gabi!Wszystkiego naj!

    OdpowiedzUsuń
  35. Wszystkiego naj Gaba ;)

    OdpowiedzUsuń
  36. 15-ste urodziny? Wszytskieeeeeeegop naaj!! :**

    OdpowiedzUsuń
  37. Sto lat sto lat ;)
    I oczywiście dołączam się do życzeń :)
    Paula2323

    OdpowiedzUsuń
  38. Wszystkiego naj... ;*
    100 lat i duużo zdrowia ;D

    OdpowiedzUsuń
  39. 100 latek !!!
    buziaczki
    estrejamarinera

    OdpowiedzUsuń
  40. Najlepszego.! :))

    OdpowiedzUsuń
  41. Wszystkiego najlepszego :)
    misskarolka334

    OdpowiedzUsuń
  42. Wszystkiego najlepszego Gabi ! :*

    OdpowiedzUsuń
  43. Wszystkiego Najlepszego Gabii <33
    Dużo zdrowia i szczęścia w życiu :3
    Składałam Ci życzenia już na gg ale nie zaszkodzi jeszcze raz :D

    Malutkamisia.

    OdpowiedzUsuń
  44. A które to urodzinki? :D
    stoo lat!

    OdpowiedzUsuń
  45. STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ŻYJE ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM A KTO? GGAABBIISSIIAA99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ........LEPSZEGO!

    ŻYCZY KATTTUSIA;)

    OdpowiedzUsuń
  46. 1oo lat ;)

    Wszystkiego naj ;* A ile Ty teraz


    właściwie kończysz lat ? :)


    SuperGirl070

    OdpowiedzUsuń
  47. Wszystkiego Najlepszego Gabisiu .!! 100 Lat .!!

    OdpowiedzUsuń
  48. no najlepszego, najlepszego, a teraz dawajcie ten tort, okej?!

    OdpowiedzUsuń
  49. Wszystkiego najlepszego ! :)

    OdpowiedzUsuń
  50. Wszystkiego naj naj lepszego !Gabi


    Miley-Miss09

    OdpowiedzUsuń
  51. Wszystkiego naj naj lepszego !!

    OdpowiedzUsuń
  52. Wszytskiego najlepszego..

    OdpowiedzUsuń
  53. Sto lat sto lat!Widziałam komunikat na GG xd

    OdpowiedzUsuń
  54. Żeby chylając się ku starości,
    Gdy Ci będą dokuczać obolałe kości,
    Mówiła śmiało,
    Że Ci jeszcze życia mało ! :)

    Wszystkiego naj ;))

    OdpowiedzUsuń
  55. wszystkiego najlepszego!<3

    OdpowiedzUsuń
  56. Wszystkiego Najlepszego Gabi . ; ** .!! Spełnienia marzeń ;**

    OdpowiedzUsuń
  57. Najlepszego Gabi. Ile kończysz?

    starcialove

    OdpowiedzUsuń
  58. Dużo uśmiechu!!!

    Życzy MowMiAna(sweetnatalka453)

    OdpowiedzUsuń
  59. Sto lat, sto lat :)

    OdpowiedzUsuń
  60. sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam. Sto lat, sto lat, niech żyyje, żyje nam. jeszcze raz jeszcze raz, niech żyje, żyje nam. Nieeeeeeeech żyje nam !! A kto Gabrysia!

    OdpowiedzUsuń
  61. Wszystkiego najlepszego :)

    OdpowiedzUsuń
  62. Wszystkiego Najlepszego. Ja także mam dzisiaj urodziny xdde

    kiniusia001

    OdpowiedzUsuń
  63. Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

    misskasiulka7

    OdpowiedzUsuń
  64. loo lat moja droga! ;**


    Asinek.xd

    OdpowiedzUsuń
  65. 100 lat Gabi ;**
    Powodzenia w pisaniu bloga ;d

    Ninarz ;]

    OdpowiedzUsuń
  66. Wszystkiego najlepszego Gabi!

    OdpowiedzUsuń
  67. spóźniłam się ale co tam :)

    Sto lat!!!!


    mia996

    OdpowiedzUsuń
  68. Wszystkiego najlepszego ;DD 100 lat!! ;))

    OdpowiedzUsuń
  69. Wszystkiego naaaj! 1oo lat! Spóźniłam sie xd

    OdpowiedzUsuń
  70. Ja też się spóźniłam ale i tak najlepszego ! ;)

    OdpowiedzUsuń
  71. Spóźnione, ale wszystkiego najlepszego ;**

    OdpowiedzUsuń
  72. Wszystkiego naj :****



    Życzenia spóźnione, ale też się liczą .. ;)

    OdpowiedzUsuń