Aaaa, kompletnie zapomniałam o bloggerkach. Dzisiaj wybiorę dwie zaległe.
Nagrodę za komentowanie w okresie 2 maj - 8 maj dostaje:
K.G.11
Wygrywasz 50 stardollarów oraz pod koniec miesiąca weźmiesz udział
w głosowaniu na Bloggerkę miesiąca :) (zgłoś się po nagrodę na konto dyaxx)
w głosowaniu na Bloggerkę miesiąca :) (zgłoś się po nagrodę na konto dyaxx)
------------------------------------------------------------------------