2011/05/16

Bloggerki tygodnia

Aaaa, kompletnie zapomniałam o bloggerkach. Dzisiaj wybiorę dwie zaległe.

Nagrodę za komentowanie w okresie 2 maj - 8 maj dostaje:

K.G.11

Wygrywasz 50 stardollarów oraz pod koniec miesiąca weźmiesz udział
w głosowaniu na Bloggerkę miesiąca :) (zgłoś się po nagrodę na konto dyaxx)
 
 
 
------------------------------------------------------------------------
Nagrodę za komentowanie w okresie 9 maj - 15 maj dostaje:

mamamonik

Wygrywasz 50 stardollarów oraz pod koniec miesiąca weźmiesz udział
w głosowaniu na Bloggerkę miesiąca :) (zgłoś się po nagrodę na konto dyaxx)