2011/09/25

Pomysł na darmówkę: kwiaty

To taka szybka i bardzo prosta stylizacja z darmowym bukietem kwiatów, w której odgrywa on rolę ozdoby przy pasku. Co sądzicie? Jakie macie pomysły na wykorzystanie tej darmówki?

47 komentarzy:

  1. Fajny pomysł.
    ..zuza...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pomysłowe. Ogólnie nie robię darmówek, ale wykorzystanie tej jest ok. :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Genialne :) to na prawdę super wygląda :D !

    OdpowiedzUsuń
  4. Fajnie ale nie pamiętam tej darmówki
    3siostry

    OdpowiedzUsuń
  5. ja mam lepszy pomysł, można je zastosowac w wazonie

    OdpowiedzUsuń
  6. Pięknie!

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo mi się podoba połączenie pasek + kwiaty :)

    OdpowiedzUsuń
  8. bardzo fajnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. podoba mi sie twoj pomysl teraz na pewno zrobie te darmowke xD

    smerfeta1223

    OdpowiedzUsuń
  10. medoll ślicznie wygląda w tej stylizacji :0

    OdpowiedzUsuń
  11. Fajny pomysł na te notki.

    Zrobicie jakiś konkurs na redaktorkę bloga?

    OdpowiedzUsuń
  12. Ładna ;) A kiedy te kwiatki były.?

    OdpowiedzUsuń
  13. Ja se je wsadziłam do wazonu :3
    Ale twój pomysł też jest fajny ^^

    OdpowiedzUsuń
  14. Ślicznie to wygląda, bardzo orginalnie. :D

    OdpowiedzUsuń
  15. nic nadzwyczajnego, może coś podeśle.

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja akurat tego nie robiłam,z braku czasu,a szkoda bo darmówka fajna.Mój pomysł to kwiatki na pustej torebce lub na włosy.
    katyperry9809

    OdpowiedzUsuń
  17. Świetna ta stylizacja z tym kwiatkiem ;)
    Agatkaa_btm

    OdpowiedzUsuń
  18. Super stylizacja ;)
    Pozdrawiam, Paula2323

    OdpowiedzUsuń
  19. Super, ale ty jesteś utalentowana !

    http://strasznyd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  20. Świetna jest ta stylizacja bardzo mi przypadła do gustu. Na pewno
    wykorzystam tą oto darmówkę :)

    TRUSKAFKOVA_XD

    OdpowiedzUsuń
  21. Ps: ja użyłam jako gumki do warkocza .. : ]

    OdpowiedzUsuń