2011/05/16

Hot Buys - buty

W Starplazie możemy już kupić kolejnego HB - fioletowo-zielone buty z Rio w cenie 10 sd. Są nawet fajne, chociaż mogłyby mieć inne kolory ;) Oryginał został zaprojektowany przez Alejandro Ingelmo dla marki Chris Benz.

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGnldJXbaW4nijKlNtcU7NZ8xKSBXQYr2GFFCX3FmtSmQQoqLLHuwimU983vpArqEF3XdRYoQO22YMEL5byIPIQ7qiB_ItPwa1Bb8xRrwct_4Jr7kb6GgP5QPdv5FnDQTKtK0KbgfXyh8/s1600/buty.jpg


Podobają się wam? Kupicie je?
Z komentarzy wylosuję 2 osoby, które otrzymają stardollary na ich zakup :)
ROZLOSOWANE

116 komentarzy:

  1. Pierwszaa, kupuje :P, a tak wgl. to kiedy wyniki bloggerki tygodnia? ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno kupię bo zbieram HB :D Ale w rl są ładniejsze ;D

    LaDarcia1997

    OdpowiedzUsuń
  3. A mi się podobają bardziej na Stardoll . Uwielbiam neonowe kolory ^-^ Kupię oczywiście ; )

    OdpowiedzUsuń
  4. Kupię,,śliczne ale w realu ładniejsze.

    OdpowiedzUsuń
  5. BOSKIE:*

    Chimiera

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładne.

    OdpowiedzUsuń
  7. Moim zdaniem świetne, cudne kolorki ^^

    OdpowiedzUsuń
  8. Cudne są
    misskinia10612
    Ja nie mogłam się powstrzymać juz je kupiłam ;))

    OdpowiedzUsuń
  9. Ale super te buty rzeczywiście mogłyby mieć inne kolory.

    OdpowiedzUsuń
  10. Świetne są, tylko mogłyby mieć inne kolory.

    OdpowiedzUsuń
  11. no całkiem fajne AniesDesing

    OdpowiedzUsuń
  12. BOSKIE !!! No może by mogły być inne kolorki no ale te co są przypominają buty LE z tej kolekcji . Nie było takich ale pasują te kolorki akie kiczowate :D
    A i kupie :P
    patynka123

    OdpowiedzUsuń
  13. Prześliczne ;)
    _______
    Pati0017

    OdpowiedzUsuń
  14. Powinnaś już wczoraj podać wyniki na kupon do sklepu DASH44.

    CO DO BUTÓW DO SĄ OK ;)

    OdpowiedzUsuń
  15. przypominają mi ostatnią kolekcję le. są takie.. kiczowate trochę. te kolory mi nie pasuja.

    korbula12

    OdpowiedzUsuń
  16. Bardzo ładne. Te w stardoll'owej wersji chyba nawet lepsze niż z realnego świata. Nawet podobne były te z LE w poprzedniej kolekcji, jak już wcześniej kilka osób napisało. Może je kupię ;]

    OdpowiedzUsuń
  17. Już je pokochałam <33


    GirlMisia6

    OdpowiedzUsuń
  18. Łaaadne. *-*

    YasminTeslow

    OdpowiedzUsuń
  19. śliczne czarna_lola

    OdpowiedzUsuń
  20. ładne ale nie kupie bo są za sd :)!

    OdpowiedzUsuń
  21. Swett'aśne Kiedy wyniki blogerki tygodnia ?


    Marcelinka9183

    OdpowiedzUsuń
  22. Bardzo fajne, przypominają buty z wiosennej kolekcji LE.

    Cinderella255

    OdpowiedzUsuń
  23. Śliczne buciki! Kocham je! Jak tylko będę SS, to je oczywiście kupię!

    OdpowiedzUsuń
  24. cudowne . ^^ bardzo podobają mi się zwłaszcza sznurówki , bez nich buty byłyby normalne , zwykłe . ^^ a konto na stardoll cukierek.xp

    OdpowiedzUsuń
  25. fajne są. Rozbawiło mnie "...zaprojektowane przez ALEJANDRO..."


    mia996

    OdpowiedzUsuń
  26. Przypominają mi 11 kolekcję LE xD

    Gunia35

    OdpowiedzUsuń
  27. ładne <3


    alea235

    OdpowiedzUsuń
  28. Bardzo mi się podobają, śliczne są ! < 3
    Ale nie mam ss, a bym kupiła ..

    OdpowiedzUsuń
  29. Jeszcze nie mam , b. fajnie się prezentują na doll.
    Queen_natalia

    OdpowiedzUsuń
  30. Są bardzo podobne do LE i bardzo mi się podobają lecz nie mogę ich kupić bo nie jestem ss.

    OdpowiedzUsuń
  31. Super są :D Może kupię :)


    PauluSss129

    OdpowiedzUsuń
  32. Fajne są, ale nie mam ss ;(

    OdpowiedzUsuń
  33. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  34. W ralu ładniejsze ^.^

    TUSIAMALINA

    OdpowiedzUsuń
  35. w realu widać ich urok :)
    Dulce1212

    OdpowiedzUsuń
  36. Nie mam do czego ich założyć, nie kupuję.

    OdpowiedzUsuń
  37. ładne ale nie wiem czy kupie

    OdpowiedzUsuń
  38. W realu 100 razy bardziej mi pasują niż na sd, no ale trudno.

    OdpowiedzUsuń
  39. mi się podobaja kolor maja podobny jak te rzeczy z najnowszej kolekcji LE!!!!!na stradoll mój login to bluestar9998

    OdpowiedzUsuń
  40. Jak ja bym je chciała... Julietka_123

    OdpowiedzUsuń
  41. Śliczne stardollowa wersja jest ładniejsza niż orginał,...:))

    OdpowiedzUsuń
  42. Śliczne, kupie ja na sd, ale w realu też bym takie chciała ;)

    SweetGirl075

    OdpowiedzUsuń
  43. oryginalne są lepsze :D

    Isabell18

    OdpowiedzUsuń
  44. Ja już je kupiłam ^^ pasują do LE chociaż jej nie mam :c ale na pewno je włożę bo mają extra kolory <3 uwielbiam fioletowy i zielony :D

    Anitka005

    OdpowiedzUsuń
  45. Kolorki butów zbyt "oczoj*bne". W realu trochę ładniejsze. :-)

    Melisa272

    OdpowiedzUsuń
  46. Śliczne ale nie mam sd :d

    OdpowiedzUsuń
  47. Kupię, ale fajniejsze w realu ;p

    OdpowiedzUsuń
  48. fajne! chciałabym mieć w rl takie :D

    OdpowiedzUsuń
  49. Już kupiłam, ale faktycznie kolory inne by mogły być;D
    Olakola97

    OdpowiedzUsuń
  50. ladne, ale brzydkie. nie kupuje bo nie mam ss ;p.

    wikamiss13

    OdpowiedzUsuń
  51. Nie podobają mi się kolory. Zielony i fioletowy?.;/

    OdpowiedzUsuń
  52. No super są i kiedy będą te wyniki blogerki tyg? staram się o tytuł, komętuję wszystkie posty ale nie wiem czy to wystarcza?


    IlkaStyle

    OdpowiedzUsuń
  53. Piękne! na stardoll ładniejsze niż w realu

    Daga_J

    OdpowiedzUsuń
  54. Są śliczne, szkoda tylko że kompletnie niepodobne do tych w realu ;)

    MaoLeo

    OdpowiedzUsuń
  55. ładne są no i fioletowe czyli mój ulubiony kolorek :D

    OdpowiedzUsuń
  56. Podobają mi się :)
    Kupie je ;d

    _carolciaaa

    OdpowiedzUsuń
  57. ah... gdybym mogła je mieć w rzeczywistości. :D tak... marzenia ściętej głowy. A na sd też b. fajne. Kupię :)

    OdpowiedzUsuń
  58. TANIE! ;o
    chyba kupię.

    OdpowiedzUsuń
  59. Bardzo ładne. Pierwszy raz to przyznaje, na Stardoll ładniejsze niż w realu.

    OdpowiedzUsuń
  60. Ładne, ale kolor mógłby być inny :)

    OdpowiedzUsuń
  61. w realnym świecie ładniejsze, ale może kupię ;)
    MissWeraDonna

    OdpowiedzUsuń
  62. Śliczne podobne trochę do poprzedniej kolekcji LE nie sądzicie ? :D

    olka9726

    OdpowiedzUsuń
  63. W rl ładniejsze, prawda.

    Ehh znowu nie kupie bo nie mam sd!! xd











    Dropssek

    OdpowiedzUsuń
  64. Śliczne ! x3 Cudowne są ^^

    OdpowiedzUsuń
  65. Ja już je mam, niezłe są. :)

    Pozdrawiam!

    ...

    agmio
    xoxo

    OdpowiedzUsuń
  66. W realu śliczniejsze ♥-♥ !! ^.^ :*

    nie jestem ss ;(

    ------------------------------

    fajowylucjanek

    OdpowiedzUsuń
  67. ładne.fajny kolor i w ogóle.Jak pierwszy raz je zobaczyłam myśłałam,zę to jakieś spóźnione LE:)Mają takie same kolory:)

    OdpowiedzUsuń
  68. Są świetne, ale oryginalne kolory o wiele lepsze!

    gig7

    OdpowiedzUsuń
  69. ładny wzór, szkoda, że nie inny kolor..

    -MissSylwiaa

    OdpowiedzUsuń
  70. ładny wzór, szkoda, że nie inny kolor..

    -MissSylwiaa

    OdpowiedzUsuń
  71. b. ładne, szkoda że nie kupiłam ;(

    OdpowiedzUsuń