2011/05/14

Kolejne plaza news


Nie ma tu nic, co by mnie mogło zachwycić, ale uważam, że ta biała sukienka jest całkiem niezła. Buty są bardzo oryginalne, ale raczej nie w moim stylu. Może jeszcze ta pierwsza bluzka jest nawet nawet, tylko ma chyba trochę za duży dekolt i nie podoba mi się to, że jest taka luźna i tak jakby wisi na lalce...
A wy co sądzicie o tych ciuchach?

48 komentarzy:

  1. Mnie się nie podoba nic ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. może te dwie koszulki kupię.. może.

    korbula12

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi się jedynie podobają buty , ale nie stylizuję się na Gagę , więc raczej nie kupię .

    OdpowiedzUsuń
  4. srebrna bluzka gdyby coś pod nią włożyć, mogłaby ładnie wypaść.;p

    OdpowiedzUsuń
  5. occchydaaaa!!!! oprócz butów tej białej sukienki spodnica może być :OOO

    OdpowiedzUsuń
  6. Pod tą pierwszą bluzkę można by dać jakąś inną, pasującą do niej i byłoby ciekawie ;d Więc kupiłam ją . Kupiłam też spódniczkę , bo można ją fajnie z czymś połączyć ;d Oh. Coraz częściej objawia się mój zakupoholizm ;p

    OdpowiedzUsuń
  7. Podoba mi się tylko biała sukienka. Spódniczka błyszcząca też jest spoko. Luźna koszulka ma naprawdę wielki dekolt. Jak się ją założy widać cały biust

    OdpowiedzUsuń
  8. Nic ciekawego, wszystko jakieś nie ładne o takich dziwnych kolorach nie przepadam za takimi rzeczami nie podoba mi się nic z tych rzeczy...

    Lakusia

    OdpowiedzUsuń
  9. takie se..

    alexa235

    OdpowiedzUsuń
  10. Podoba mi się tylko biała sukienka i buty które chyba kupię:)


    IlkaStyle

    OdpowiedzUsuń
  11. nie za bardzo mi się podobają..

    OdpowiedzUsuń
  12. średnio, Ale spódniczka jest fana. :)

    OdpowiedzUsuń
  13. bluzka ta pierwsza jest nawet ładna.

    mamamonik .

    OdpowiedzUsuń
  14. Bluzka z bizou jest super !

    OdpowiedzUsuń
  15. buty i bluzka ujdzie, ale jakoś tak...drętwo. XD

    OdpowiedzUsuń
  16. spódniczka jest nawet.
    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  17. wszystko brzydkie jak zwykle z reszta ostatnio ;(

    wikamiss13

    OdpowiedzUsuń
  18. Szara bluzka za starmonety i sukienka długa szara dla ss śliczne!

    OdpowiedzUsuń
  19. na prawdę ostatnio mało które ubranie jakie trafia do starplazy jest ładne .
    Dulce1212

    OdpowiedzUsuń
  20. Mi się nawet podobają ; )

    OdpowiedzUsuń