2011/05/07

Metamorfozy

Nadszedł czas na kolejne metamorfozy. Przypominam że kolejka jest ZAMKNIĘTA.

- Teyloreczka140

Przed: Nie podoba mi się. Brzydki kolor skóry i fryzura, makijaż średni ale mogłaś się bardziej postarać.


 - Tysia_18_

Przed: Aaaa! Te policzki mnie rażą... Błyszczyk dziwnie umiejscowiony, makijaż oczu może być. Całość nie jest taka zła, tylko proszę, nie dawaj tak dużo pudru!


 - kala_15

Przed: Oczy za wysoko, niedopasowany kolor brwi do koloru włosów. Makijaż nie powala.


- Rajmana

Przed: Trochę dziwnie rozmieszczone elementy twarzy. Makijaż nawet nawet.

73 komentarze:

  1. Podobają mi się wszystkie!
    Pierwsza?
    xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałam, że jestem pierwsza. Chociaż raz XD
    ;DD

    OdpowiedzUsuń
  3. najładniej ci wyszła metamorfoza Rajmany xD.

    OdpowiedzUsuń
  4. Fajnie :)
    1. przed, reszta po :)

    MissAleks10

    OdpowiedzUsuń
  5. pięknie dopasowujesz te kolory na oczach ;* kiedy moja kolej? ;c

    Anitka005

    OdpowiedzUsuń
  6. fajne

    szalona-moda.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. b.ładne

    alexa235

    OdpowiedzUsuń
  8. Wiesz Gabrysiu, każdy ma swój styl i może mu się podobać nos nawet na czele - masz oczywiście swoje zdanie jednak nie mówi tobie nic to jak większość ma jak to nazwałaś "dziwnie rozmieszczone elementy twarzy". Zachowujesz się jak wielka wyrocznia , a jednak Gosia ma 2 x mniejszą liczbę obserwatorów a ma 2x więcej komentarzy.

    OdpowiedzUsuń
  9. piekne < 3
    MissWeraDonna

    OdpowiedzUsuń
  10. 1 - super!! chociaż nie widzę różnicy w makijażu...
    2 - nuda
    3 - nuda
    4 - super !


    Isabell18

    OdpowiedzUsuń
  11. zgadzam się z Viivanne :)


    ~jkk007

    OdpowiedzUsuń
  12. Wg mnie
    1.ladniej przed
    2. ladniej po
    3ladniej po
    4 ani to ani to

    IlkaStyle

    OdpowiedzUsuń
  13. Fajny makijaż wykonałaś moej dolce. Włosy nie w moim stylu. Dziękuję za metamorfozę :*


    Rajmana

    OdpowiedzUsuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  15. hm , szczerze to przed są ładniejsze ...

    OdpowiedzUsuń
  16. Mi się najbardziej podoba ostatnia ;p

    OdpowiedzUsuń
  17. A mi się najbardziej podoba metamorfoza Teyloreczka140 ; D

    OdpowiedzUsuń
  18. u Tysia_18_ chyba miałaś na myśli róż ;o

    OdpowiedzUsuń
  19. Całkiem fajnie. ;)

    Anusia35 - równie dobrze można powiedzieć policzki lub puder.

    OdpowiedzUsuń
  20. - Teyloreczka140 Po
    - Tysia_18_ Po
    - kala_15 Przed
    - Rajmana Przed i PO ;)

    OdpowiedzUsuń
  21. Fajnie podoba mi się metamorfoza Tysi_18_

    OdpowiedzUsuń
  22. Viivianne- - jak powiedziałaś, każdy ma swoje zdanie i ja oceniam dollki według mojego. Nie każdy musi się zgadzać i nie wiem dlaczego od razu porównujesz mnie do kogoś innego?

    OdpowiedzUsuń
  23. Mi się pierwsza nie podoba.Reszta na lepsze ; ) < 33

    OdpowiedzUsuń
  24. dzięki za metkę, co do oczu. wole mieć je na tej wysokości ;)

    OdpowiedzUsuń
  25. no metamorfozy jak zwykle udane :)
    Dulce1212

    OdpowiedzUsuń
  26. W ostatniej tylko fryzura po mi się nie podoba ale jest ok.

    OdpowiedzUsuń
  27. Mi się podoba 2 i 3. :p
    Misia_26

    OdpowiedzUsuń
  28. oho...komuś krytyka się wyostrza :D metamorfozy są w porządku.

    OdpowiedzUsuń
  29. Podoba mi się ostatnia metamorfoza :)

    OdpowiedzUsuń
  30. świetne metki robisz ;)
    sell01

    OdpowiedzUsuń
  31. spoko. czarna_lola

    OdpowiedzUsuń
  32. Ło Matko! Kolor skóry w 1 i policzki w 2 xD Heh ;D

    OdpowiedzUsuń
  33. Gabi nie przejmuj się tą osobą .
    Ona tak naprawdę nie ma czego krytykować i jej komentarze są ... hm , żałosne , obłudne ???

    Po prostu chce , żeby ją ktoś zauważył więc nie odpowiadaj na jej poniżej poziomu komentarze ; )

    OdpowiedzUsuń
  34. ślicznie,najładniejsza ostatnia :*

    OdpowiedzUsuń
  35. Według mnie w 1 metamorfozie po medoll jest lepsza, a w pozostałych obie wersje ;)

    Kate980

    OdpowiedzUsuń
  36. Metki w porządku, ale nie poodoba mi się trzecia. Odcień skóry w pierwszej jest super! :]

    OdpowiedzUsuń
  37. Wszystko jest super..;D

    OdpowiedzUsuń
  38. Nie uważam ich za jakąś rewelację, bo są one nie za ładne. Fryzury beznadziejne, ale make-up bez zarzutów .
    Lady_Emo_0

    OdpowiedzUsuń
  39. Ładne makijaże.

    OdpowiedzUsuń
  40. co do tysi , to nie jest puder, tylko róz, bądź jak kto woli bronzer, ale to juz by był ciemniejszy kolor. tutaj powiem, że jest to morelowy róż, więc prosze nie popełniaj już takich gaf i nazywaj kosmetyki po imieniu. a co do metamorfozy to wolę przed. -.-

    OdpowiedzUsuń
  41. Wszystko PO lepiej. Oprócz ostatniej metamorfozy tam podoba mi się przed.

    justyna948

    OdpowiedzUsuń
  42. Podoba mi się metka Rajmanna

    Marcelinka9183

    OdpowiedzUsuń
  43. Dzięki, za zjechanie. mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś

    OdpowiedzUsuń
  44. najlepsza jest metamorfoza Tysia_18_ :)
    W reszcie bym coś zmieniła..

    OdpowiedzUsuń