2011/05/07

Szafa dla NSS

Zamiast szafy w stylu tym razem wybrałam najładniejsze według mnie ciuszki dostępne dla osób bez statusu Superstar. Z każdej kategorii wybrałam 6 - 12 sztuk. Nie będę się tutaj rozpisywać, bo wszystko zobaczycie na obrazkach (kliknij na nie, aby powiększyć) :)




Do NSS: Macie te ciuszki? Będziecie się sugerować tym postem podczas zakupów?

EDIT: Zrobiłam jeszcze taką stylizację na szybko z tych ubrań:


Aha i zapomniałam dodać, że chciałabym dodawać co jakiś czas stylizacje złożone z tych ciuchów, o ile oczywiście będziecie chcieli ;)
Chodzi mi o to, żeby osoby NSS nie czuli się pominięci w tych wszystkich pomysłach i sposobach, bo w większości są ubrania tylko dla ss. Dlatego co jakiś czas pojawiłby się post tylko dla nich :D
Co wy na to?

100 komentarzy:

  1. A tak wgl to super pomysł ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam kilka
    szalona-moda.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za ten post :*
    jak najbardziej mi się to przyda :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Nawet przydatne :)
    Może z z czegoś skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń
  5. nawet są spoxx ;)

    poprostugirl10

    OdpowiedzUsuń
  6. ładne

    alexa235

    OdpowiedzUsuń
  7. Spx są ;]]
    Mam większość z nich albo zamierzam kupić xD
    Tzn: na razie nie jestem ss, ale bede niedlugo chyba ^^ ;D
    fajowylucjanek :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Dzisiaj mam prawo krytykować blog "Stardoll i my". VenusVirgin... jak sobie wymyślasz jakąś nazwę to dajesz taki znaczek - " . Np. "narukruduski" (znając Twoje słownictwo to z tym słowem Ameryki nie odkryłam). Więc powinnaś napisać albo normalnie - kurtki, albo "narzutki" :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Viivianne - "znając moje słownictwo"? Nie rozumiem, co jest nie tak z moim słownictwem?

    OdpowiedzUsuń
  10. Mówi się że dla nss są same beznadziejne ciuchy a większość naprawdę ładnych stylizacji opiera się właśnie na tych ciuchach!


    MissEw19

    OdpowiedzUsuń
  11. Super pomysł . Sama teraz nie jestem ss , więc mi się przyda. :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Mam tylko z nich tak około 10 rzeczy :) Chyba to nie tak źle, co?
    TeiLea

    OdpowiedzUsuń
  13. Mam kilka.

    Śliczna stylizacja podoba mi się.

    Lakusia

    OdpowiedzUsuń
  14. Świetny post ! pewnie skorzystam jak nie bede ss : p
    MissWeraDonna

    OdpowiedzUsuń
  15. Mam kilka z nich. I jest tu parę które wpadły mi w oko, a gdyby nie ten post to nawet bym ich nie zauważyła. Chyba zaraz wybiorę się na zakupy ;]

    Ps. Cudna stylizacja ;)

    OdpowiedzUsuń
  16. A i świetny pomysł z tym postem. Oby było takich więcej ;D

    OdpowiedzUsuń
  17. Super bardzo ciekawy post .
    Mam kilka tych ciuszków .
    A_J_Z_

    OdpowiedzUsuń
  18. Super bardzo ciekawy post .
    Mam kilka tych ciuszków .
    A_J_Z_

    OdpowiedzUsuń
  19. Strasznie podoba mi się ta stylizacja ;*

    OdpowiedzUsuń
  20. Mam sporo z nich , bardzo mi się przyda na moje drugie konto które nie ma ss.

    IlkaStyle

    OdpowiedzUsuń
  21. Fajne ciuchy, ale stylizacja mi się nie podoba.

    OdpowiedzUsuń
  22. Mam całkiem sporo rzeczy z tych ciuszków

    OdpowiedzUsuń
  23. niektóre ciuchy są rewelacyjne ;d.

    korbula12

    OdpowiedzUsuń
  24. dobry pomysl mialas, czekam na dalsza czesc ;dd .

    wikamiss13

    OdpowiedzUsuń
  25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  26. nawet nie przypuszczałabym ^^

    OdpowiedzUsuń
  27. śliczna stylizacja ja posiadam kilka rzeczy :)

    OdpowiedzUsuń
  28. fajnie, że o takich osobach pomyślałaś ;]

    OdpowiedzUsuń
  29. Nie przyda mi się, nSS będę za długi, długi czas. Miło, że pomyślałaś o osobach, które nie mają wykupionego członkostwa. ;))

    OdpowiedzUsuń
  30. Super :)
    Sama nie jestem ss więcej dzieki za pomoc ; D

    zuzka1338

    OdpowiedzUsuń
  31. mam większa połowę tych rzeczy :) I jestem za takimi postami :) Bardzo dobry pomysł!

    Kasiunia015

    OdpowiedzUsuń
  32. Dobry pomysł, dużo osób nie ma ss, więc to się na pewno przyda :).

    OdpowiedzUsuń
  33. mam kilka z nich, nie jestem ss więć skorzystam

    OdpowiedzUsuń
  34. Bardzo fajne ciuchy. Gratuluję pomysłu ; )

    OdpowiedzUsuń
  35. mam kilka z tych rzeczy ;d

    OdpowiedzUsuń
  36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  37. Cieszę się, że ktoś pomyślał o nss :) Jestem mile zaskoczona, a stylizacja jest świetna :>

    MissKaty2603

    OdpowiedzUsuń
  38. stylizacja zaskakująca biorąc pod uwage fakt że jest dosyć mało ładnych ubrań dla nns . :)
    Dulce1212

    OdpowiedzUsuń
  39. podobają mi się niektóre bluzki.

    OdpowiedzUsuń
  40. ja również mam kilka z nich ;)

    OdpowiedzUsuń
  41. O super pomysł. Teraz już wiem co mogę kupić fajnego na moim drugim koncie :D Fajny pomysł.

    OdpowiedzUsuń
  42. bardzo fajny artykuł. rzeczy dla nss też są fajne, tak samo jak fryzury, a niektórzy mówią, że są do kitu - wręcz przeciwnie~!

    OdpowiedzUsuń
  43. fajny pomysł. ;)
    I naprawdę, dużo osób mówi, że fryzury, ubrania dla nss są bez nadziejne..A tak wcale nie jest, jest dużo fajnych rzeczy dla nss. ;p

    OdpowiedzUsuń
  44. Stylizacja nie bardzo mi się podoba, ale miałaś dobry pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  45. super pomysł mam kilka z nich ;)

    OdpowiedzUsuń
  46. Ladne te ciuszki , nie wiedzialam , ze jest az tyle ladnych dla NSS . ! ;DD .

    OliviaDool

    OdpowiedzUsuń
  47. fajniutko:P czarna_lola

    OdpowiedzUsuń
  48. Mi sie ten pomysł podoba :D Napewno zaraz kupie jeansy z OTTO za 7 [?] XD

    TUSIAMALINA

    OdpowiedzUsuń
  49. Dzięki, nawet nie wiedziałam że sa takie ładne torebki dla nss.
    natusia351

    OdpowiedzUsuń
  50. Mam większość z nich.świetnie,że wogóle ktoś pomyślał o NSS. Dziękuję Ci za to bardzo ;*

    OdpowiedzUsuń
  51. a gdzie jest ten sklep z tym kwadracikiem ? bo chce coś z tego kupic.

    OdpowiedzUsuń
  52. Suuuper! Powinnaś częściej robić takie posty, bo stylizacje dla NSS są świetne! :)
    pysiorek90

    OdpowiedzUsuń
  53. Mi się niedługo kończy ss. I dzięki że napisałaś notkę o tym ;)

    OdpowiedzUsuń
  54. Ładne nawet lepsze czym dla ss

    OdpowiedzUsuń
  55. To fajnie ,że macie taki pomysł ja nie jestem ss i osobiście przydadzą mi się takie porady ;)

    OdpowiedzUsuń
  56. fajny pomysł , o większości z tych ubrań nawet nie wiedziałam XD i fajnie , że napisałaś , na pewno je kupię : >

    OdpowiedzUsuń
  57. Też mam kilka. Bardzo dobry pomysł ;)

    missjusta1504

    OdpowiedzUsuń
  58. Mam kilka tych ciuchów ;)Fajny pomysł ;)

    Kate980

    OdpowiedzUsuń
  59. Mam bardzo dużo tych ubrań bo nie jestem ss.

    OdpowiedzUsuń
  60. Stylizacja średnio mi się podoba, natomiast sam pomysł pokazania nss fajnych ciuchów ok. Dałabym inne rodzaje spodni, także kilka bluzek jest jak dla mnie kiczowatych. No i powiedziałabym raczej kurteczki, a nie narzutki, bo to słowo kojarzy się z narzutą na łóżko, więc w związku z ubraniami niezbyt poprawne połączenie.

    OdpowiedzUsuń
  61. O to fajnie ;D

    OdpowiedzUsuń
  62. Mam kilka:)A ten post jak dla mnie jest bardzo,ale to bardzo przydatny:)

    OdpowiedzUsuń
  63. Fajne raczej coś mam:P

    Pati_98

    OdpowiedzUsuń
  64. Myślę że nss z tego skożystają ; 3
    Lady_Emo_0

    OdpowiedzUsuń
  65. Ciekawy pomysł, jeszcze tego nie było. ;D

    OdpowiedzUsuń
  66. Dobry pomysł.

    OdpowiedzUsuń
  67. Nigdy nie byłam i nie mam zamiaru mieć SS. Kupiłam sobie kilka z tych ubrań, a kilka już miałam. :D

    MissKiniusia_12

    OdpowiedzUsuń
  68. ciuszki ładne a stylizacja bardzo mi się podoba ! Prosiła bym o więcej takich postów !

    OdpowiedzUsuń
  69. Świetny pomysł :)

    justyna948

    OdpowiedzUsuń