2011/09/02

Mini Konkurs

Co to za ptak? 10 stardollarów dla pierwszej i wylosowanej osoby.

100 komentarzy:

  1. Orzeł bielik

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  2. hmm. Sokół. XD nei znam się

    AnnaPl2012

    OdpowiedzUsuń
  3. orzeł bielik lub bielika amerykański

    miss1miejsce

    OdpowiedzUsuń
  4. Bielik amerykański.
    Darina5533

    OdpowiedzUsuń
  5. orzeł :D
    Niunia_60

    OdpowiedzUsuń
  6. Bielik. Symbol USA. :D
    ..zuza...

    OdpowiedzUsuń
  7. bielik amerykański

    missbaybe07

    OdpowiedzUsuń
  8. Bielik amerykański czylo orzeł ;p

    smerfeta1223

    OdpowiedzUsuń
  9. Bielik amerykański

    Roksana2502

    OdpowiedzUsuń
  10. bielik amerykański
    śliczne są te ptaki
    jadwinia007

    OdpowiedzUsuń
  11. ORZEŁ :D mi osobiscie ten ptak sie NIE podoba ;o

    OdpowiedzUsuń
  12. Bielik amerykański

    mamba478

    OdpowiedzUsuń
  13. orzeł - bielik amerykański:) Czarna_Lola

    OdpowiedzUsuń
  14. orzeł bielik:)

    OdpowiedzUsuń
  15. Bielik amerykański .

    julia-loveee

    OdpowiedzUsuń
  16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  17. cxzy to nie jest orzeł bielik [amerykański]?


    Vaneska99

    OdpowiedzUsuń
  18. orzeł Bielik Amerykański ;)

    OdpowiedzUsuń
  19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  20. bielik amerykański

    dominika.r1 ;)

    OdpowiedzUsuń
  21. Bielik amerykański
    Emma_Gilbert19

    OdpowiedzUsuń
  22. Bielik Amerykański

    CherryLandrynka

    OdpowiedzUsuń
  23. Bielik amerykański lub orzeł bielik

    OdpowiedzUsuń
  24. Bielik Amerykański

    flora2811

    OdpowiedzUsuń
  25. eeee wiem że ptak xD ale hyba orzeł

    OdpowiedzUsuń
  26. bielik afrykański

    SamaRozkosz

    OdpowiedzUsuń
  27. bielik amerykański .;*
    ale trudne...
    o bożżż...
    masakraa...

    OdpowiedzUsuń
  28. Bielik amerykański (ale z tego co się orientuję, bieliki nie są zaliczane do orłów..)

    OdpowiedzUsuń
  29. To Bielik Amerykański.

    Lissianne

    OdpowiedzUsuń
  30. To jest orzeł. Sorki, ale na ptakach się nie znam więc nie wiem jaki orzeł.

    OdpowiedzUsuń
  31. Bielik amerykański

    Wiedziałam od początku ;*

    MileyStarxD

    OdpowiedzUsuń
  32. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  33. ❤❤❤❤BIELIK AMERYKAŃSKI❤❤❤❤

    OdpowiedzUsuń
  34. Patrzyłam na wikipedie to Bielik amerykański (amerykański przez małe a)

    maragwiazda2

    OdpowiedzUsuń
  35. Bielik Amerykański sprawdzałam

    WikiVania

    OdpowiedzUsuń
  36. Bielik amerykański :) Symbol USA :)


    Niusia666

    OdpowiedzUsuń
  37. Orzeł Bielik :)
    Śliczny ptak..
    kiedyś takiego widziałam w Bieszczadach i w Ojcowie :)

    OdpowiedzUsuń
  38. Bielik amerykański :D

    DominikaPavlic

    OdpowiedzUsuń
  39. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  40. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  42. Orzeł Bielik :)
    Emilcia1999r

    OdpowiedzUsuń
  43. bielik amerykański-orzeł. ;)

    Magda.30044

    OdpowiedzUsuń