2011/09/22

Promocja na stardollary

Kiedy doładujemy stardollary dostaniemy daną kwotę plus taką samo kwotę, ale w starmonetach
i do tego jeszcze zyskamy 30% dodatkowych stardollarów. Skorzystacie? :)

23 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może skorzystam z tej oferty za 23,37zł, ale szkoda, że nie ma takiej promocji na ss :(


    Light_Agniesia

    OdpowiedzUsuń
  3. no szkoda ze nie na ss ; / i na dodatek tak krótko to trwa .

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie skorzystam.

    Riana321

    OdpowiedzUsuń
  5. nie jesli by bylo tak z ss :) to bym skorzystała :O

    OdpowiedzUsuń
  6. Skorzystam,bo akurat mi się skończyło

    OdpowiedzUsuń
  7. już skożystałam za 11.07zł

    dominika.r1 :)

    OdpowiedzUsuń
  8. ja nie wiem chyba nie skorzystam ...

    weronika075

    OdpowiedzUsuń
  9. ja skorzystam za 23,37zł


    WikiVania

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja nie skorzystam.
    No fajnie by było jakby jakaś promocja na ss była.Np.z 11zł na 5zł.
    Itd.

    OdpowiedzUsuń
  11. świetna oferta ale żal mi kasy

    OdpowiedzUsuń
  12. Słaba promocja, lepiej jest jak jest 50 % :DD

    OdpowiedzUsuń
  13. Chyba nie ... Mogli dać +50% ; ]

    OdpowiedzUsuń