2011/03/01

Darmowy naszyjnik

Aby go zdobyć wystarczy wziąć udział w konkursie:

Zrobicie? :)

38 komentarzy:

  1. Zrobię. : )

    Kajaxdd144

    OdpowiedzUsuń
  2. chyba mi się do czegoś później przyda :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zrobiłam, bo zbieram naszyjniki xd

    OdpowiedzUsuń
  4. Zrobię, może kiedyś się przyda. ;))

    OdpowiedzUsuń
  5. raczej zrobie bo może mi się przydać ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. a mi nie, nie robie. Ale nawet ładna.

    OdpowiedzUsuń
  7. Zroobiłam ale mi się nie przyda.

    -gabigepard

    OdpowiedzUsuń
  8. fajny zrobię na pewno :D


    Rajmana

    OdpowiedzUsuń
  9. Zrobię, ale nie podoba mi się.

    OdpowiedzUsuń
  10. wezmę udział w konkursie.

    korbula12

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie mam siły na robienie scenerii ;((

    MissAleks10

    OdpowiedzUsuń
  12. Zrobiłam ... naszyjnik nawet , nawet :) Może się przyda kiedyś

    OdpowiedzUsuń
  13. moooże , ale może bo nie napewno nie zabardzo mi się podoba jest takkkii wielki! ale powiem koleżance ona chyba takie lubi:)

    OdpowiedzUsuń
  14. fajny on jest ;) chce go ! :>

    OdpowiedzUsuń
  15. Zrobię, ładny:)

    SashaStrunin16

    OdpowiedzUsuń