2012/07/04

Antidote w Starbazaarze

Ubrania z poprzedniej kolekcji Antidote możemy sprzedawać od dzisiaj w Starbazaarze. Za info dziękuję jarus55.


JEŚLI CHCESZ COŚ SPRZEDAĆ ALBO KUPIĆ Z TEJ KOLEKCJI,
MOŻESZ ZAREKLAMOWAĆ SIĘ W KOMENTARZU POD NOTKĄ.

Ja poszukuję czerwonego liska, ostatniej torebki oraz pierwszych butów :)

49 komentarzy:

  1. Nic nie kupiłam i niczego nie poszukuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. sprzedam i to wiele ubrań.

    OdpowiedzUsuń
  3. Hmmm, może znajdę coś wartego uwagi

    OdpowiedzUsuń
  4. Chciałabym kupić Żółta mini spódniczke ma ktoś na sprzedasz w rąsondnej cenie

    MissParis125

    OdpowiedzUsuń
  5. Mam dużo rzeczy, ale sprzedam dopiero za jakiś czas, jak kolekcja nieco zyska na wartości.
    Poszukuję legginsów w różowe i niebieskie ręce(?) w przestępnej cenie.

    OdpowiedzUsuń
  6. Nic nie kupiłam i raczej nie kupię :))

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo mi się podoba biała bluzka i żółta spódniczka.

    reznerka_p

    OdpowiedzUsuń
  8. Sprzedam czarne butki :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Kupiłam jedynie czerwone buty z gwiazdkami :D I nie sprzedam :3

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja poszukuje tego drugiego swetra. Jak ktos chce sprzedac to niech pisze w kg: Krysia12

    OdpowiedzUsuń
  11. Ps. Ostatnia torebka w sb jest za 67sd ;)

    OdpowiedzUsuń
  12. kupiłam bym 8 spodenki
    karla20012

    OdpowiedzUsuń
  13. Kupiłabym czarne buty te pierwsze ze screena ! Kto ma na sprzedaż w rozsądnej cenie - pisać.

    lidzik

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja mam kilka rzeczy, hmm
    szukam 2 sweterka :D jest śliczny:)

    kupie po rozsądnej cenie :)

    daryska133

    OdpowiedzUsuń
  15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  16. Poszukuję rurek z nadrukami.

    Diana_102

    OdpowiedzUsuń
  17. Identyczne buty są w Velvet Orchid różnią sie tylko marka ^.^

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  18. Sprzedaję czerwony Graffitti suspender top. Cena do negocjacji
    DesignerNadine

    OdpowiedzUsuń
  19. Poszukuję leginsów USA ! Dam dużo sd. Pisać w kg: Krysia12

    OdpowiedzUsuń
  20. Kupię top w kolorowe ręce i legginsy/spodnie w ten sam nadruk. Jakby ktoś miał torbę z tego obrazka w przystępnej cenie to pisać śmiało, to samo dotyczy się żółtej miniówki z suwakiem.

    OdpowiedzUsuń
  21. Mam do sprzedania ostatnią torebkę :)

    poisontome

    OdpowiedzUsuń
  22. Kupiłam sobie tylko raz czerwony T-shirt z białym napisem i tyle. Jakoś szczególnie mnie te ubrania nie zachwycają. :D

    binek98765

    OdpowiedzUsuń
  23. buu....skończyły mi się sd, więc na razie nic nie kupię ;(

    OdpowiedzUsuń
  24. kupię etole czerwonego lisa jeżlei ktoś chce sprzedać pisać w mojej kg royalcolection

    OdpowiedzUsuń
  25. Szukam czarnych butów w przystępnej cenie.
    Jakby co pisać na moje konto:
    Malinka97Shy

    OdpowiedzUsuń
  26. Sprzedaję buty niebieskie i kucyki. Możecie zobaczyć w moim apartamencie.


    missskara3000

    OdpowiedzUsuń
  27. Sprzedaję również HB w dobrej cenie.

    OdpowiedzUsuń
  28. Kupiłam buty i chyba coś jeszcze. Poszukuję ostatniej torebki .

    LadyYorkLove

    OdpowiedzUsuń
  29. Ja sprzedaję Doodle Safety Pink Tunic

    milusia670

    OdpowiedzUsuń
  30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  31. kupiłam kilka rzeczy, ale na tą chwilę sprzedaję tylko KaPow Purse (czarna kopertówka z plamami). zapraszam.
    alice-8899

    OdpowiedzUsuń
  32. Sprzedaję 1. buty.

    domi99993

    OdpowiedzUsuń
  33. poszukam raczej na bazarku bo liczę na okazje cenowe

    OdpowiedzUsuń
  34. Jeżeli znajdę coś w przystępnej cenie, na pewno kupię ;)

    OdpowiedzUsuń
  35. Sprzedam spódniczkę i bluzkę do kompletu. Materiał jest biały w kolorowe kropki :)

    OdpowiedzUsuń
  36. Ta mini jest całkiem ładna i 1-sze buty, ale nie mam sd i nie jestem ss -,-
    sweetasna3

    OdpowiedzUsuń
  37. Ja poszukuję tej drugiej bluzki od lewej strony tej różowo - niebieskiej. ;) I mam tą pierwszą z drugiego rzędu, więc mogę się wymienić lub ją sprzedać! I jeszcze raz - kupię tą drugą. ! NIEBIESKO - RÓŻOWĄ !


    delta35

    OdpowiedzUsuń
  38. Nic nie kupię bo nie mam dużo sd

    OdpowiedzUsuń
  39. szukam niebieskich kitek! ;)

    klaudynka016

    OdpowiedzUsuń
  40. ja cos kupie piszcie do mnie na stardoll!
    madziorek7788

    OdpowiedzUsuń
  41. poszukuję czerwonego liska.

    OdpowiedzUsuń
  42. Ja sprzedaje:
    - Piano Key 90s Sweater
    - Faux Fur Paper Scarf
    - Pill Pop Necklace

    Wera11160

    OdpowiedzUsuń
  43. Nic nie kupiłam. Jak znajdę coś w miarę ciekawego to może kupię :)

    OdpowiedzUsuń
  44. Zależy mi na koszulce z napisem Chill Pill ;)

    Marysiasuperkro

    OdpowiedzUsuń
  45. Ja poszukuję Banded Black Pleather Boots ;)
    Mishel37

    OdpowiedzUsuń