2012/07/13

Last chance

Na nasze skrzynki doszła wiadomość, która informuje o tym, że sklep Nicholas Kirkwood Tribute zniknie ze starplazy 17 lipca i ubrania będą dostępne tylko w starbazaarze. Ja uważam, że to w porządku ze strony adminów, że nas o tym poinformowali. Rozejrzę się po tym sklepie, może jeszcze coś dokupię. Kupiliście wszystko co chcieliście, a może będziecie coś jeszcze dokupować?

27 komentarzy:

  1. Ja już kupiłam wszystko co chciałam :)

    Martissxx3

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko co chciałam, jest kupione.
    Xx.dark.xX

    OdpowiedzUsuń
  3. Kupiłabym żółtą ramoneskę, ale nie mam pieniążków.

    OdpowiedzUsuń
  4. ja kupiłam wszystko co chciałam

    OdpowiedzUsuń
  5. Kupiłam 2 rzeczy ok. 2 h temu, a jak zobaczyłam to wiaodmość to musiałam dokupić 1 rzecz, która na pewno przyda mi się do wystylizowania

    OdpowiedzUsuń
  6. jeszcze zajrzę do tego sklepu.

    OdpowiedzUsuń
  7. Zerknę, aczkolwiek wydaje mi się, że mam wszystko, czego potrzebuję.

    OdpowiedzUsuń
  8. zajrze, ale nic nie kupię.
    kislowa

    OdpowiedzUsuń
  9. kupię jeszcze żółtą kamizelkę :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Już mam dawno zakupione to co chciałam ;). Szkoda tylko, że nie dali takich infromacji do poprzednich sklepók, które zniknęły..

    OdpowiedzUsuń
  11. Rozejrzę się ,może coś mi się spodoba :D

    OdpowiedzUsuń
  12. Co miałam kupić to raczej już kupiłam, ale zajrzę tam jeszcze raz ;)

    OdpowiedzUsuń
  13. jak na razie kupiłam tylko różowe spodnie, jednak mam w zamiarze nabyć jeszcze czarną sukienkę z żółtymi i różowymi wstawkami, biało-niebieską chustę oraz czarny top.

    kiwki14

    OdpowiedzUsuń
  14. Kupilam juz wszystko to, co chciałam.:))

    OdpowiedzUsuń
  15. Kupiłam już to co chciałam :D

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja już chyba kupiłam wszystko co chciałam.

    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  17. Kupiłam wszystko co chciałam.

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  18. Kupiłam tylko żółte szpile, więcej nie chcę ;)

    OdpowiedzUsuń
  19. raczej kupiłam, już wszystko.może dokupię czerwoną bluzkę, spódnice w kwiatki i żółtą kurteczkę... zobaczę :)

    zuzalot

    OdpowiedzUsuń
  20. kubiłabym kilka rzeczy ale nie mam sd ;/

    OdpowiedzUsuń
  21. Ja kupiłam bardzo dużo rzeczy, wszystkie te, które mi się spodobały :)

    Aleksandra17.06

    OdpowiedzUsuń
  22. Jeszcze coś kupię . . .

    OdpowiedzUsuń