2012/07/05

Niespodzianka od adminów

Załoga Stardoll postanowiła przygotować dla nas małą niespodziankę. Logując się przez 14 dni mamy możliwość zarobienia łatwym sposobem, bo jedynie klikając kolejno na prezenty, do 40 starmonet dziennie. Jeżeli jesteś superstar, możesz zdobyć dodatkowo - logując się przez 5 dni z rzędu - "wyjątkową niespodziankę", która - moim zdaniem - nie jest wcale taka nadzwyczajna. Poniżej przedstawiam obrazek z "wyjątkową" sukienką. Co sądzicie?

41 komentarzy:

  1. zobaczymy czy będzie to co mówią

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm... Nie wiem do końca, jak to działa, ale ta sukienka to chyba nie jest ta wyjątkowa rzecz, o którą chodzi Adminom. Ja sama kliknęłam w jeden z innych prezentów, a też dostałam tę sukienkę. Wydaje mi się, że niezależnie, w który prezent klikniemy, to będziemy dostawać kolejno te same prezenty, co wszyscy. Innego wytłumaczenia nie widzę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  4. Zabierają starmonety, jak się kliknie...

    OdpowiedzUsuń
  5. niespodziewanka :3.

    OdpowiedzUsuń
  6. jest coś jeszcze. kliknijcie na starmonety (te które macie jeszcze na koncie) pod avatarem i tam jako ostatnia opcja do zarobienia sm jest coś pt "twoja codzienna". jak klikniecie to przenosi was do moje konto>zarób starmonety i w prawym górnym rogu jest napis "twoja codzienna niespodzianka" a pod spodem prezent.

    OdpowiedzUsuń
  7. pomysł ok- stardoll nie chce stać w miejscu, ale sukienka przeciętna

    OdpowiedzUsuń
  8. Liczy się gest, a sukienka nie najgorsza.

    OdpowiedzUsuń
  9. czy tylko mnie się te obrazki nie ładują?

    OdpowiedzUsuń
  10. Fajnie. Ta sukienka też nie najgorsza :)

    OdpowiedzUsuń
  11. fajny pomysł, a koszule bardzo w moim stylu

    OdpowiedzUsuń
  12. e, dodatkowych sm i tak nie mamy to ja nie wiem, jaki to ma sens...

    OdpowiedzUsuń
  13. Otworzyłam jeden i nic nie dostałam.Po co w ogóle to zrobili?

    OdpowiedzUsuń
  14. A jednak dostałam, tą fajną koszulę, ale wygląda ona jak koszula do spania kogoś ojca :D

    OdpowiedzUsuń
  15. Jest fajnie, szkoda tylko, że dali tą promocje teraz... Za kilka dni na kolonie jadę -,-

    Ki.Ni.Aa

    OdpowiedzUsuń
  16. szkoda tylko, że te sm dostajemy, chociaż mogłybyśmy zarobić. ;P fajnie by było, gdyby były dodatkowe. :D

    OdpowiedzUsuń
  17. Jeśli się komuś nie pokazuje to prawdopodobnie jest to wina przeglądarki. Ja mam Operę i miałam taki problem, ale jak zalogowałam się poprzez internet expolorer to już nie miałam takiego problemu.

    OdpowiedzUsuń
  18. ja dostałam 3 sm

    !!zapraszam na mojego bloga z grafiką !!
    http://graphicsbylc.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  19. Brzydka ta niespodzianka dla ss xd
    Ale pomysł fajny z tym logowaniem :D

    OdpowiedzUsuń
  20. Ja nie mogę otworzyć ;/

    OdpowiedzUsuń
  21. Bardzo lubię niespodzianki. Jak za nic nie trzeba płacić to jak najbardziej więcej takich akcji ;) Miło, ze strony adminów, że nieco umilili nam wakacje ;D
    Sukieneczkę dostałam ;p

    OdpowiedzUsuń
  22. tak, jeśli korzysta się z opery to mogą wystąpić problemy. też tak miałam. ale gdy otworzyłam stronę w innej przeglądarce, wszystko działało jak należy :).

    OdpowiedzUsuń
  23. Takie niespodzianki zdają się być świetnymi pomysłami, jednak gdy popatrzymy szczerze na ubrania (nie mówię o pieniądzach) są tandetne i nie wiem jak wy,ale u mnie znajdą się na honorowym miejscu w schowku. :)

    binek98765

    OdpowiedzUsuń
  24. ta "wyjątkowa" sukienka jest beznadziejna:(

    OdpowiedzUsuń
  25. Dobry pomysł.

    Na początku pomyślałam, że sukienka to tandeta. Jednak później zaczęła mi się podobać i stworzyłam z nią niezłą stylizację.

    LadyYorkLove

    OdpowiedzUsuń
  26. Sukienka według mnie jest beznadziejna, mam ją i leży w schowku...
    kulotacio

    OdpowiedzUsuń
  27. Nie za bardzo mi się podoba ten prezent :/

    reznerka_p

    OdpowiedzUsuń
  28. Mi się wogule to nie pojawia.Nie mam tych prezetów.

    Missnatka258

    OdpowiedzUsuń
  29. nawet fajna ta sui=kienka :**

    OdpowiedzUsuń
  30. Sukienka nawet fajna ale nic nadzwyczajnego!

    OdpowiedzUsuń
  31. Sukienka nie jest wyjątkowa, powiedziałabym nawet, że brzydka. Ale starmonety zawsze się przydadzą. :)

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  32. Świetna sukienka! Zrobiłam z nią już dwie stylizacje, kocham ją!
    ashe538

    OdpowiedzUsuń
  33. a gdzie to jest ? bo ja tego nigdzie nie mam ; /

    OdpowiedzUsuń