2012/07/11

Nowa nagroda

Od dzisiaj za zakup i posiadanie czterech luksusowych kolekcji wnętrz otrzymujemy 15 punktów oraz nową, siedemdziesiątą drugą nagrodę - statuetkę. Na razie jeszcze takowej dostać nie możemy, jednak zmieni się to wtedy, 
gdy do Suite Shop'u trafią nowe wnętrza - Millionaire Mansion. Tanie zapewne nie będą, więc - nawet, jeżeli będą prezentować się ładnie - raczej sobie ich nie sprawię, dzięki LE portfel skurczył mi się bardzo zauważalnie.

23 komentarze:

  1. Kolejny pretekst, żeby wyciągnąć od nas kasę..

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie ;)

    http://amadellaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zobaczymy jakie będą wnętrza, jak mi sie spodobają to kupię, ale na pewno nie bede kupować nic dla głupiej nagrody xD

    OdpowiedzUsuń
  4. Znowu wyciągają od nas kase ;/
    kislowa

    OdpowiedzUsuń
  5. kolejny powód żeby wydębić od nas sd, z pewnością nie kupię.

    kiwki14

    OdpowiedzUsuń
  6. myślę, że chcą abyśmy cały czas doładowania robili

    OdpowiedzUsuń
  7. Wątpię ,żebym kupiła .

    OdpowiedzUsuń
  8. Ciekawa jakie będą wnętrza :)
    Martissxx3

    OdpowiedzUsuń
  9. Zbędne..

    ► Instrukcja na zdobycie darmowych ubrań z LE! www.free-from-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. MOze zrobię:D Lecz nie wiem kiedy:D

    Loveoliwia133:D
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń
  11. Wnętrza prędko sobie nie sprawię, jednak mimo wszystko czekam na jego premierę z niecierpliwością.

    OdpowiedzUsuń
  12. może kiedyś zbiorę, w każdym razie nie będę się spieszyć

    OdpowiedzUsuń
  13. ło. czekamczekam ;>.

    OdpowiedzUsuń
  14. ja nie mam ani jednego luksusowego wnętrza więc dla mnie to żadna radocha, ale zamierzam kupić Beach Ville ale może gdy dodadzą nowe luksusowe wnętrze i spodoba mi się to w tedy zastanowię się nad kupnem Beach Villi.

    porost

    OdpowiedzUsuń
  15. Ja mam tylko 1 nagrodę, minowice 1 luks. Szkoda mi trochę kasy, bo nie zapełniłam podstawowych pokoi jeszcze;P
    Xx.Dark.xX

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja też raczej ich nie kupię. Mam tak samo jak ty :)

    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  17. Nawet nie próbuję się wysilać po te statuetki, szczególnie KOLEKCJE, gdzie koszt zakupu pomieszczeń nie jest warty punktów ;p

    OdpowiedzUsuń
  18. właśnie- zbędna nagroda!

    OdpowiedzUsuń
  19. Kupię to wnętrze, jak będę miała wystarczająca ilość sd. :)

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  20. Mam trzy wnętrza, czwartego (Alpine) nie kupie ; d

    OdpowiedzUsuń