2012/07/17

Olimpijska promocja

Graj o Złoto! Olimijska Promocja da Ci szansę na wygraną. Dzięki niej otrzymasz: 30 dni członkostwa Superstar, 200 Stardolarów*, 300 Starmonet i dwa fantastyczne stroje. *Ilość Stardolarów różni się w zależności od kraju, korzystając z płatności z poprzez SMS. Olimpijska Promocja jest dostępna między 17-31 lipca.


Skorzystacie z oferty? Bo ja się chyba skuszę ze względu na prezenty :)

za info dziękuję: miss_miley_van


EDIT: Admini już rozesłali nam wiadomości o ofercie.


Dodatkowo prezenty są inne dla chłopaków, a inne dla dziewcząt co bardzo mnie cieszy. W końcu admini o nas pomyśleli.


44 komentarze:

  1. ja bym kupiła gdyby nie to że wczoraj doładowałam ss :(
    niqua_

    OdpowiedzUsuń
  2. ja się nie skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zobacze jeszcze

    OdpowiedzUsuń
  4. haha, nie rozumiem po co napisałeś w notce to samo co admini w wiadomości xD.

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja doładowywałam tydzień czy tam 2 tygodnie temu, więc nie wiem, ale prezenty boskie <3
    Nmzc.

    OdpowiedzUsuń
  6. nie mam problemów ze wzrokiem ;).

    OdpowiedzUsuń
  7. ja raczej skorzystam :D


    Necia7

    OdpowiedzUsuń
  8. Skorzystałam bardzo się opłaca.
    1111ania

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja tak samo. Tylko, bo są fajne prezenty ;D

    OdpowiedzUsuń
  10. eeh szkoda że nic na koncie w tel. nie mam ;/

    OdpowiedzUsuń
  11. Ja doładowałam tydzień temu. Jak teraz doładuję to dostanę te prezenty ?

    Tyniia
    PROSZĘ O ODPOWIEDŹ :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Być może się skuszę :)

    Lady_Emo_0

    OdpowiedzUsuń
  13. He no ciekawe.Po co chłopak ma doładować skoro jakiś czas temu mógł te ciuchy dostać za darmo ? ;o Chyba, że nie robi tego dla ciuszków, bo jakoś pięknością nie świecą.
    Ja pewnie sobie jutro doładuję, ale nie tylko ze względu na ciuchy, bo dziś mi się ss kończy xd

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja chyba się skuszę, bardzo lubię tego typu oferty.

    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  15. Opłaca się kupić SS za tak niską cenę. Oczywiście się skuszę. :)

    OdpowiedzUsuń
  16. choć prezenty nie są zadowalając, kupię.

    OdpowiedzUsuń
  17. zobaczymy, ale raczej tak ;)

    MissGirls150

    OdpowiedzUsuń
  18. Jakieś 2 miesiące temu można było kupić większość ubrań dla chłopaka i to jako darmówki:P

    OdpowiedzUsuń
  19. Zgadzam się, że ciuchy są wyjątkowo fajne jak na darmówki przy ofercie o: Ostatnio korzystałam z podobnej oferty, więc tym razem chyba sobie daruję..
    glimciaq14

    OdpowiedzUsuń
  20. Może skorzystam ,ale ostatnio nie przychodzi mi potwierdzenie -.-

    OdpowiedzUsuń
  21. Raczej skorzystam ;)

    KochanaEmilciaa

    OdpowiedzUsuń
  22. Ja raczej kupię . Ale dopiero za 2 dni : )

    OdpowiedzUsuń
  23. Hahahhaha.!! Admini są śmieszni. Przezcież Przecież 4 rzeczy co są dla chłopaków były darmówkami.!!!!!!!!! < 1, 2 , 3 rzecz i torba >
    sweetasna3

    OdpowiedzUsuń
  24. kupowałam ostatnio więc teraz nie

    OdpowiedzUsuń
  25. W ogłoszeniu pisało że liczba sd jest różna w zależności od kraju. Jak jest w Polsce jak się doładuje to dostaje się 200 sd czy ile.?? Proszę o odpowiedź bo mam zamiar kupić. ♥

    OdpowiedzUsuń
  26. Bardzo fajny pomysł, chętnie bym kupiła, ale już doładowałam sobie ss.

    OdpowiedzUsuń
  27. te męski ciuchy były z 2 miesiące temu za darmo :D
    kislowa

    OdpowiedzUsuń
  28. Chętnie skorzystałabym ze względu na w miarę przeciętną cenę oraz prezenty. Cóż, zmuszona jestem odpuścić sobie tą "małą" przyjemność.

    OdpowiedzUsuń
  29. Ja nie skorzystam, ostatnio doładowałam sobie też na miesiąc tylko, że zapłaciłam połowę mnie (dostałam tylko 50sd, ale to nie jest największy problem).
    Jednak oferta jest kusząca.

    Pozdrawiam, RoyalMiley27

    OdpowiedzUsuń
  30. Skorzystam , bo i tak muszę sobie w tym miesiącu ss załadować c :

    OdpowiedzUsuń
  31. niektóre prezenty dla chłopaków już były ;> mam sweter i torbę. :P

    OdpowiedzUsuń
  32. ciuchy męskie były już za darmo, więc? :D

    OdpowiedzUsuń
  33. Oferta się opłaca,ale niestety te sposoby płatności mi nie odpowiadają :/

    OdpowiedzUsuń
  34. Możliwe, ze się skuszę. Tu jest ta fajna torebka :P

    OdpowiedzUsuń
  35. mi się bardzo podoba ten zetaw , skuszę się :>

    OdpowiedzUsuń
  36. fajna oferta ale sie nie skusze bo brak kasy na koncie

    olaw01

    OdpowiedzUsuń
  37. nie korzystam

    OdpowiedzUsuń
  38. chyba skorzystam, ale musze najpierw doładować sobie konto :D

    kreacyjna

    OdpowiedzUsuń
  39. Oczywiście że skorzystam ^^.

    OdpowiedzUsuń