2012/07/10

StardollAccess - chat

Stardoll rozesłał nam wiadomości informujące nas, że w aplikacji StardollAccess możemy od teraz korzystać z funkcji chatu. Ja osobiście nie używam tej aplikacji, bo nie jestem posiadaczką Androida, iPhona ani iPada, więc za bardzo też nie ma dla mnie różnicy czy jest tam chat, czy go nie ma. Co sądzicie o tej nowej funkcji? Korzystacie ze StardollAccess?


26 komentarzy:

  1. Nie, niestety nie posiadam. A chciałabym :<

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również nie używam tej aplikacji.
    Martissxx3

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja nie mam tego zainstalowanego :p
    iizuuniaa

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie używam tej aplikacji

    olaw01

    OdpowiedzUsuń
  5. nie mam wymaganego urządzenia ;(

    OdpowiedzUsuń
  6. Również obejdzie się bez tej aplikacji.
    _AdUsKa_

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie mam takowego cudeńka ;3

    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  8. NIestety też nie mam androida ani iphona ;( ale niedługo będe mieć a tak pozatym to nie lubie czatu wiec mi to całkiem obojętne ;p

    OdpowiedzUsuń
  9. funkcja jak dla mnie zbędna.

    OdpowiedzUsuń
  10. Posiadam i używam, przydatna aplikacja. Można sprawdzić liczbę starpunktów, a nie te lvl. -.-

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie korzystam z aplikacji, tudzież obojętne mi to.

    OdpowiedzUsuń
  12. także nie korzystam z tej aplikacji, pomimo iż mam Androida, więc bez różnicy.

    kiwki14

    OdpowiedzUsuń
  13. nie skorzystam

    OdpowiedzUsuń
  14. też nie mam żądnych z tych sprzętów

    OdpowiedzUsuń
  15. Nie używam:P

    Loveoliwia133
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń
  16. Nie używam:P

    Loveoliwia133
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń
  17. Nie używam:P

    Loveoliwia133
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń
  18. Nie używam:P

    Loveoliwia133
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń
  19. Nie mam możliwości nawet skorzystania z tego, jednak jakbym miała to nie sądzę abym korzystała ;p

    OdpowiedzUsuń
  20. nie używam tej aplikacji

    OdpowiedzUsuń
  21. Nie korzystam z tego..

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  22. Ja również nie posiadam Androida, IPhona, czy IPada, więc mi to nie robi żadnej różnicy <:

    OdpowiedzUsuń