2012/07/19

Tingeling

Na nasze skrzynki admini wysłali nam reklamę nowej kolekcji ubrań w Tingeling. Mi bardzo się podoba i zdecydowanie zachęciła mnie do zrobienia zakupów. Z resztą i bez tej reklamy uważam, że nowa kolekcja jest świetna. Kolorowa, lekka, idealna na lato. A Wam podoba się?

26 komentarzy:

  1. Mi bardzo a szczególnie spódniczki ;)

    Anukle_199

    OdpowiedzUsuń
  2. spódniczki są świetne!
    kislowa

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolekcja jest na prawdę świetna. A reklama idealna wg mnie. Bardzo dobrze oddaje klimat nowej dostawy.

    OdpowiedzUsuń
  4. reklama fajna, kolekcja nie.

    OdpowiedzUsuń
  5. zgadzam się z filiżanową porcelanką.

    kiwki14

    OdpowiedzUsuń
  6. Reklama ładna.
    Ta kolekcjami się bardzo podoba.Ciuchy mają fajne wzorki.

    Missnatka258

    OdpowiedzUsuń
  7. Kolekcja mi się podoba, podzielam zdanie, iż jest kolorowa, żywa, letnia.

    OdpowiedzUsuń
  8. Super, mega soczyste kolory :D

    OdpowiedzUsuń
  9. podoba mi się, może coś kupię :)

    MissGirls150

    OdpowiedzUsuń
  10. reklama taka sobie

    turkusoweniebo

    OdpowiedzUsuń
  11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  12. bardzo ładne są tam ciuszki ;)

    RosalieMcSayner

    OdpowiedzUsuń
  13. Jeszcze nie widziałam. Lecę zobaczyć !!

    weroni-kika

    OdpowiedzUsuń
  14. Bardzo ładna

    OdpowiedzUsuń
  15. Są bardzo fajne , pomysłowe.. :DMam zamiar kupić

    OdpowiedzUsuń
  16. no nawet , nawet , ale nie wiem czy coś kupie

    iOlivia12

    OdpowiedzUsuń
  17. Całkiem fajna reklama ;D

    OdpowiedzUsuń
  18. Śliczna reklama <3


    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  19. bardzo podoba mi sie ta kolekcja ;) kupiłam duużo rzeczy :D

    OdpowiedzUsuń
  20. mi jednak nie wszystkie ubrania przypadły do gustu ;)

    kreacyjna

    OdpowiedzUsuń
  21. reklama jest ok, zobaczymy jak ciuszki

    OdpowiedzUsuń
  22. Całkiem całkiem :))

    Lady_emo_0

    OdpowiedzUsuń