2012/07/17

Wybór Dnia

Dzisiaj jest nim spódniczka, która kosztuje 12 sd. Jeśli ktoś nie wie znajduje się ona w sklepie Bonjour Bizou. Macie ją?

35 komentarzy:

  1. Ja ją kupiłam

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie się nie podoba.

    OdpowiedzUsuń
  3. nie mam z powodu braku sd ale fajna :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Jeszcze nie mam :)

    Lady_Emo_0

    OdpowiedzUsuń
  5. Jest świetna <33 od razu ją kupiłam ;3

    Dandrusia

    OdpowiedzUsuń
  6. Zastanawiam się nad kupnem, ale ma bardzo ładny krój i ciekawe kolory :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Podoba mi się, ale niestety w chwili obecnej bankrutuję ;)
    glimciaq14

    OdpowiedzUsuń
  8. może kupie :)

    turkusoweniebo

    OdpowiedzUsuń
  9. nie, ale zastanawiam się nad kupnem, bo jest świetna

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie mam, ale chętnie bym kupiła. :D

    OdpowiedzUsuń
  11. bardzo mi się podoba
    monia14789

    OdpowiedzUsuń
  12. Podoba mi się, ma niespotykaną formę, ciekawy wzór i zgrane połączenie kolorystyczne.

    OdpowiedzUsuń
  13. Zastanawiam się nad jej kupnem, jest całkiem fajna :)

    Pozdrawiam, RoyalMiley27

    OdpowiedzUsuń
  14. Kupiłam jest świetna.


    Luliana12

    OdpowiedzUsuń
  15. Podoba mi się, ale nie kupiłam.

    OdpowiedzUsuń
  16. Chyba kupię.Ma ciekawy wzorek :)

    Missnatka258

    OdpowiedzUsuń
  17. nie jest zła, ale najładniejsza też nie :)

    kreacyjna

    OdpowiedzUsuń