2012/04/02

Bluzka Hot Buys

W Starplazie pojawił się nowy Hot Buys - krótka bluzka z twarzą. Pochodzi ze sklepu Fudge girls, a jej cena wynosi 15 stardollarów. Według mnie jest bardzo ciekawa, mało jest na stardoll bluzek w takim kroju. Bardzo dobry pomysł na twarz, ogólnie wygląda super. Ja już ją kupiłam, a Wy? Co o niej myślicie?

Z komentarzy wylosuję 2 osoby, które dostaną stardollary na jej zakup.
ROZLOSOWANE
http://desmond.imageshack.us/Himg822/scaled.php?server=822&filename=beztytuuodk.png&res=medium

111 komentarzy:

  1. ładna : )
    Tia1601

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładna, może kupię ;)
    Olakola97

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo mi się podoba ; **


    Blondi_20597

    OdpowiedzUsuń
  4. Jakie cudenko moze wyprosze doladowanie sd od rodziców
    juliaminka

    OdpowiedzUsuń
  5. moim zdaniem jest bardzo fajna, raczej ją kupię ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. fajna . ; d .

    Missfrancja

    OdpowiedzUsuń
  7. Jest w końcu weszła do starplazy czekałam na nią. Bardzo mi się podoba i na pewno kupię :)

    martynaCoral

    OdpowiedzUsuń
  8. fajna, przyda się do stylizacji :D

    vouge-white

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo pomysłowa , raczej kupię.

    OdpowiedzUsuń
  10. fajnie by było ja miec

    laddygagaxdStar

    OdpowiedzUsuń
  11. Fajna, ale za dużo kosztuje.

    marta32461

    OdpowiedzUsuń
  12. Bardzo ładna. No niestety nie stać mnie na nią.

    missmis5

    OdpowiedzUsuń
  13. Jest bardzo oryginalna . Zawsze brakuje mi takich bluzek w stylizacji.Cena jest jaka jest.Ale uważam,że jest tego warta.W końcu się postarali , bluzka z twarzą to na prawdę , nie zły pomysł :)

    MissMiki2

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja sie zastanowię, ale bluzką jest ciekawa

    Aravilar

    OdpowiedzUsuń
  15. świetna!! nie stać mnie ;c !!

    OdpowiedzUsuń
  16. Lubię crop topy, więc pewnie kupię. Choć ta cena...

    OdpowiedzUsuń
  17. ale fajana nei mama tle sd

    laddygagaxdStar

    OdpowiedzUsuń
  18. sweetaśnaa
    chce hot buysy mam juz chyba pare ale kaska ;(
    andzia00026

    OdpowiedzUsuń
  19. b.ładna może kupie

    _lili_123

    OdpowiedzUsuń
  20. Podobała mi się już w spolierach, ciekawa twarz, ładnie wykonana i nieprzeciętnego kroju.

    Pozdrawiam
    Hannah879

    OdpowiedzUsuń
  21. Bardzo mi się podoba
    Gwiazdeczka895

    OdpowiedzUsuń
  22. Fajna, ale ta twarz mnie nie przekonuje. Nie lubię bluzek z twarzami, czy z oczami, ustami itd.
    Mimo to chyba kupię bluzkę. Również jej cena nie jest niska, spotykało się tańsze bluzki.
    LadyYorkLove

    OdpowiedzUsuń
  23. Nawet ładny nadruk c:

    backless

    OdpowiedzUsuń
  24. Bardzo ładna :) Zgłaszam się do loterii .

    OdpowiedzUsuń
  25. Śliczna. Na pewno kupię.

    Misia11000

    OdpowiedzUsuń
  26. też mi się podoba. zgłaszam się do losowania ;)

    just.smileXD

    OdpowiedzUsuń
  27. Śliczna, ale nie kupię.
    Polcia.

    OdpowiedzUsuń
  28. Ładna aczkolwiek nie mam wystarczających zasobów na swym koncie, by pokryć jej wysoką cenę ;P

    OdpowiedzUsuń
  29. Będzie można ją zastawić z wieloma ciuchami ;3 Bardzo mi się podoba :)

    CuteMimi..

    OdpowiedzUsuń
  30. super, na pewno ją kupię ^^

    OdpowiedzUsuń
  31. Jest całkiem całkiem, od tego miesiąca postanowiłam zbierać HB, więc kupię :))

    OdpowiedzUsuń
  32. według mnie ona jest bardzo śliczna i na pewno ja kupie jak będę mieć sd :)

    cartman98

    OdpowiedzUsuń
  33. Piękna
    zg się
    KochanaEmilciaa

    OdpowiedzUsuń
  34. Bardzo mi się podoba. :)

    kotka888MxD

    OdpowiedzUsuń
  35. bardzo ładna ale droga :(

    lucky155

    OdpowiedzUsuń
  36. Straaaaasznie mi się podoba <333

    wiki629

    OdpowiedzUsuń
  37. Jest ładna, ale troche krutka : (

    jusia21

    OdpowiedzUsuń
  38. Na pewno kupię, czekałam na nią, choć myślałam, że będzie tańsza.

    RoyalMiley27

    OdpowiedzUsuń
  39. kupiłam ja jest świetna

    WikiVania

    OdpowiedzUsuń
  40. średnio mi się podoba ,będą w tym miesiącu ładniejsze rzeczy

    OdpowiedzUsuń
  41. Świetna ,chociaż droga ,ale i tak kupię :)

    OdpowiedzUsuń
  42. ale fajna nei mama sd

    laddygagaxdStar

    OdpowiedzUsuń
  43. Naprawdę fajna! Trochę droga, ale czego trzeba się spodziewać po HB?

    Flora-Kasia1998

    OdpowiedzUsuń
  44. myślałam, że będzie troche tańsza... :/

    OdpowiedzUsuń
  45. boska :D czyżbyśmy przyzwyczaili się do wysokich cen HB? może niech ilośc stardollarów w doładowaniu tez podwyższą...

    OdpowiedzUsuń
  46. Kolejna perełka, koniecznie trzeba ją mieć! ;)
    iizuuniaa

    OdpowiedzUsuń
  47. musze awansowac bo kasy nie mam :/

    OdpowiedzUsuń
  48. Fakt - niewiele jest takich na sd , a skzoda.. lubię takie bluzki a pod spod jakis zwykly dluzszy, kolorowy top- fajnie to wygląda kolezanka ma podobną w rl i tak mi sie od razu z nia skojarzylo ;p

    OdpowiedzUsuń
  49. Ten top jest piękny! Bardzo mi się podoba i go kupię jak tylko będę miała stardolary na jego zakup :)
    Pozdrawiam
    Suzie.1999

    OdpowiedzUsuń
  50. zawalista nei mam sd
    laddygagaxdStar

    OdpowiedzUsuń
  51. Ładna ;D
    Na stardoll jestem ciemnamycha

    Ps. Nie wiem czemu mam włosy dla ss, jak nigdy ss nie miałam! xD

    OdpowiedzUsuń
  52. Ciekawa, myślę, że warto mieć jaw swojej szafie . :)

    lilian_black

    OdpowiedzUsuń
  53. jest przecudna! warto ją mieć, chyba się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń
  54. Kupiłam, bo bardzo mi się podoba ;)

    OdpowiedzUsuń
  55. Cudowna, zakochałam się <3

    Pozdrawiam, RudyRuby ♥

    OdpowiedzUsuń
  56. Nareszcie coś ładnego!

    gig7

    OdpowiedzUsuń
  57. Całkiem fajna. :D Ale drooga.

    MissWeronisia_

    OdpowiedzUsuń
  58. Ładna ;) Kupię :3
    Kennedy258

    OdpowiedzUsuń
  59. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  60. Ładna ;)

    kina614

    OdpowiedzUsuń
  61. śliczna...ale mnie na nią nie stać :(

    KeshaSabert

    OdpowiedzUsuń
  62. Nie lubię blzuek z postaciami, ale ta jest naprawdę ładna. kupię ją.
    K-i-n-i-a

    OdpowiedzUsuń
  63. Tu wystarczy jedno słowo mianowicie BOSKA!!

    OdpowiedzUsuń
  64. Ładna jest. Chyba najbardziej podoba mi się kolor szminki :D

    LadyPrincesslov

    OdpowiedzUsuń
  65. zgł. się : )

    ema202

    OdpowiedzUsuń
  66. Bardzo ładna. Warta ceny.

    missluucy1990r

    OdpowiedzUsuń
  67. Fajna bluzka. Może kupię.

    OdpowiedzUsuń
  68. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  69. Świetna bluzka ;D

    Tym razem admin się postarał ;)

    jaciekopne

    OdpowiedzUsuń
  70. Śliczna jest, ale funduszy brak.
    Paulina_546

    OdpowiedzUsuń
  71. Podoba mi się, ale na razie nie na nią pomysłu.

    jesiccastar

    OdpowiedzUsuń
  72. Podoba mi się, ale na razie nie na nią pomysłu.

    jesiccastar

    OdpowiedzUsuń
  73. Bardzo ciekawa lecz nie mam sd na nią jest za droga jak na hb
    marta6706

    OdpowiedzUsuń