2011/04/17

Pomysł na darmówkę: sukienka

Uważam, że jest to jedna z ładniejszych darmówek, dlatego myślę, że warto jakoś ją wykorzystać. Tylko nie podoba mi się w niej kształt góry - wolę, gdy sukienka na biuście i tuż pod nim przylega do ciała, więc aby to zakryć dorzuciłam do sukienki paski i długi blezer. Pokazuję wam 2 wersje - w pierwszej darmówka odgrywa rolę spódniczki, a w drugiej - prawie identycznej - sukienki. Stylizacje są bardzo proste i nieskomplikowane, ponieważ chodziło mi tylko o to, aby dać wam małe wskazówki, jak ukryć ewentualne wady sukienki, oczywiście o ile nie uznajecie ich za zalety ;)




Macie pomysł, jak wykorzystać sukienkę w stylizacji?
PS Darmówkę nadal można zdobyć, instrukcja TUTAJ 

EDIT: A tutaj wersja wytapetowanej:



Moim zdaniem lepiej by było bez skarpet, ale i tak jest fajnie ;)

71 komentarzy:

  1. piękne ta 2 ładniejsz
    A_J_Z_

    OdpowiedzUsuń
  2. Oby dwie ładne ;)
    Uwielbiam tą sukienkę, jako darmówka jest śliczna ;]

    OdpowiedzUsuń
  3. mi się bardziej podoba 1 pomysł . ;p

    OdpowiedzUsuń
  4. Oby dwie wersja fajne ;D ale chyba 1 lepsza.

    OdpowiedzUsuń
  5. Oj 1 haha pomyliło mi się. Bardziej mi się podoba 1.

    OdpowiedzUsuń
  6. oby dwie ładne :)

    alexa235

    OdpowiedzUsuń
  7. na pewno lepiej niż by była "sama" ;D

    OdpowiedzUsuń
  8. Oby dwie wersje są świetne.

    OdpowiedzUsuń
  9. kocham tę sukienkę.
    a tu moja wersja ;
    http://tinypic.pl/d768h9lcq8io
    `wytapetowana.

    OdpowiedzUsuń
  10. Bardziej podoba mi się wersja 1 ;) Jest taka , taka <3 Hm... :D

    OdpowiedzUsuń
  11. Wielkie dzięki, obie wersje mi się podobają. Może skorzystam...

    OdpowiedzUsuń
  12. 1 wersja lepsza,mi tak wydaje się..

    OdpowiedzUsuń
  13. Jeżeli chceciezobaczyć jak ja się w nią ubrałam to wejdźcie na stardoll na moje konto malgisat555

    OdpowiedzUsuń
  14. to nie mój styl więc: brzydko

    OdpowiedzUsuń
  15. fajne ale mi tej sukieni nie dali mam tylko plakat ;(

    OdpowiedzUsuń
  16. pierwsza jest ładniejsza.

    OdpowiedzUsuń
  17. Mam pytanie z jakiego sklepu jest ten płaszcz którego użyłaś?
    weronia85

    OdpowiedzUsuń
  18. pomysł drugi lepszy;D

    OdpowiedzUsuń
  19. wera ten płaszczyk jest z Elle i jest bardzo cenny bo to blazer

    OdpowiedzUsuń
  20. Sorry za drugo komentarz

    Mi się wersja wytpetowanej nie podoba ( sorry, ale takie jest moje zdanie )

    OdpowiedzUsuń
  21. Super :-)
    MissWeraDonna

    OdpowiedzUsuń
  22. też uważam, że ładna jest ta darmówka. a najbardziej podoba mi się wykorzystanie jej w pierwszej stylizacji. :]

    kiwki14

    OdpowiedzUsuń
  23. Ta darmówka wygląda $$łłłiitt bez niczego :)

    Magazynka00

    OdpowiedzUsuń
  24. luubię te pomysły na darmówki ;d. może wykorzystam..

    korbula12

    OdpowiedzUsuń
  25. Bardzo ładne stylizacje : ). Postaram się którąś z nich wykorzystać.

    OdpowiedzUsuń
  26. Ta sukienka jest bardzo ładna :)
    Tak samo jak stylizacja ;D

    OdpowiedzUsuń
  27. Dla mnie te pomysły są już nudne. Do każdej darmówki dodajesz blazer, którego większość nie posiada.

    OdpowiedzUsuń
  28. ślicznie:) I trochę popieram missjuliet200, to prawda z tym blezerem. :|

    OdpowiedzUsuń
  29. ciekawe, ale trzecie mi nie przypadła do gustu.

    OdpowiedzUsuń
  30. Powiem tyle ; zwykłe, proste ale nawet ładne.

    OdpowiedzUsuń
  31. ja chyba użyję jej tak samo jak Ty ;) ta pierwsza wersja jest bardzo ładna. a tą marynarkę skąd masz?
    Anitka005

    OdpowiedzUsuń
  32. Ta sukienka jest świetna, szkoda tylko, że nie mam blazerka ;D Stylizacje też świetne ;)

    ~ cicha10

    OdpowiedzUsuń
  33. dobre pomysły na stylizacje :)
    najbardziej podoba mi się ta z białym topem ;]

    kala_15

    OdpowiedzUsuń
  34. boskie, właśnie muszę sobie zrobić tą darmówkę ;d

    OdpowiedzUsuń
  35. Świetna ta darmowka, żeby więcej takich było.

    FrancuskaLady

    OdpowiedzUsuń
  36. Bardzo mi się podoba. Taka oryginalna.

    olawilk9

    OdpowiedzUsuń
  37. Świetnie ukryłaś wady tej sukienki. :)

    OdpowiedzUsuń
  38. Ogólnie się świetna sukienka trafiła :D :D A naprawdę podoba mi się Wasze wykonanie :D

    OdpowiedzUsuń
  39. fajne pomysly moze kiedyś wykorzystam

    OdpowiedzUsuń
  40. żadna wersja nie jest za bardzo oryginalna..

    OdpowiedzUsuń
  41. Bardzo ładnie !!!!! Nie robiłam tej darmówki bo myślałam że nie będę nosić a można ja fajnie wykorzystać :)

    OdpowiedzUsuń
  42. podobają mi się twoje pomysły chociaż wytapetowanej też jest fajnie ;]


    Wikusia469

    OdpowiedzUsuń